‘Dönence’ başlıyor!

‘Dönence’ başlıyor!

ABONE OL
Temmuz 4, 2023 04:36
‘Dönence’ başlıyor!
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Sümeyye Aydoğan (Gece)

Gece’nin (19) en büyük hayali, sevgilisi Miro (Emir) ile besteledikleri müzikleri kitlelere ulaştırmaktır. Lakin hayatı boyunca yaptığı üzere yeniden kız kardeşi için hayallerini ertelemek zorunda kalır. Ailesinin kardeşine daha sakin ve huzurlu bir ortam sağlama isteği üzerine onlarla birlikte kendisini bir anda İzmir, Foça’ya taşınmış bulur.

Didem İnselel (Verda)

Verda (45), Gece ve Gülce’nin annesidir. Gülce’nin muhtaçlıkları için akademik mesleğini bırakıp, kendini ona adamıştır. En büyük isteği kızı Gülce’nin, onlar olmadan da hayatta kalacak kadar güçlü hale gelmesidir.

Caner Topçu (Özgür)

Özgür (23), denize aşık bir kaptan olmasına karşın, özel ihtiyaçlı kardeşi Rüzgar için hayallerinden vazgeçmiş, gizemli bir gençtir. Hayatını kardeşine adayan Özgür, aşka da kapılarını kapatmıştır. Gece’nin Foça’ya gelişiyle Özgür, hayatı ıskalamaması gerektiğini fark edip, kalbine kelam geçirebilecek midir?

Emre Kınay (Cem)

Cem, (47) Verda’nın eşi, Gece ve Gülce’nin babasıdır. Yetenekli bir mimar olması bir yana, aile babası olmak için yaratılmış üzeredir. Fakat Cem’in ailesinden bile sakladığı büyük sırrı Foça’ya taşınmasıyla onu zorlamaya başlar. Yıllardır tüm zorlukların sevgi bağıyla üstesinden gelmiş ailenin hayatı Cem’in sırrı yüzünden altüst olacak mıdır?

Ülkü Hilal Çiftçi (Gülce)

Gülce (17), özel ihtiyaçlı bir bireydir. Özel durumu nedeniyle gürültü, yüksek ses, kaotik ortamlar, dokunulmakta ısrar edilmesi, mevcut ve alışkın olduğu sistemin değişmesi üzere birçok durumdan ajite olmaktadır. Tüm bu aksiliklere karşın üstün zekâya, fotoğraf ve ezber konusunda fevkalade yeteneğe sahiptir.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.