İbrahim Tatlıses’in kızı Dilan Çıtak zor anlar yaşadı!

İbrahim Tatlıses’in kızı Dilan Çıtak zor anlar yaşadı!

ABONE OL
Temmuz 17, 2023 10:00
İbrahim Tatlıses’in kızı Dilan Çıtak zor anlar yaşadı!
0

BEĞENDİM

ABONE OL

İbrahim Tatlıses’in müzikçi kızı Dilan Çıtak Tatlıses, dün İstanbul Havalimanı’nda Bodrum’a seyahat etmek için bulunuyordu. Uçağa kısa bir mühlet kala telefonla iş görüşmesi yaparken, bir yolcu tarafından yüksek sesle konuştuğu gerekçesiyle uyarıldı.

Tartışma öbür yolcuların da dahil olmasıyla büyüdü. Kendisini ve yardımcısını korumak için eline geçirdiği eşyaları karşısındaki şahıslara fırlatan Dilan Çıtak Tatlıses, havalimanı karakoluna giderek şikayette bulundu.

Dilan Çıtak havaalanı

Dilan Çıtak Havalimanında Sıkıntı Anlar Yaşadı

Zor anlar yaşayan Dilan Çıtak Tatlıses tabirinde şunları lisana getirdi:

“Yardımcım Ezgi ile birlikte İstanbul Havalimanı’na geldik ve CIP salonuna geçtik, Bodrum’a gitmek üzere. Uçağımızı beklerken arkadaşlarımızla sohbet ettik ve fotoğraf çektirmek isteyen şahıslarla fotoğraf çektik. Sonrasında işle ilgili bir telefon geldi ve iş yerindeki birtakım evraklarla ilgili konuşmaya başladım. Telefon görüşmem sırasında yan koltuğa oturan bir kişi, eliyle omzumu dürtüp ‘biraz sessiz olun’ biçiminde kaba bir biçimde hitap etti. Ben de ‘Biraz sessiz olur musunuz hanımefendi?’ dedim. Sahiden kaba ve rahatsız edici bir halde omzumu dürtmüştü.

Aynı kişi buna karşılık olarak ‘Kapa çeneni, çok konuşma’ dedi. Ben ve yardımcım şok olduk ve ‘Bu ne biçim bir hal?’ diyerek güvenliği çağırdım. Güvenliğe, bu kişinin kaba halden rahatsız olduğumu ve terbiyesizce konuşarak üzerimize yürüdüğünü belirttim ve onların uzaklaştırılmasını talep ettim. Zira kişi ayağa kalkıp bize hakikat ilerlemeye başlamıştı.

Bu sırada, hekim olduğunu öğrendiğim öbür bir kişi de hakaret içeren cümleler kurarak bağırmaya başladı ve ‘telefon sesinizi buradan duyuyoruz, biraz kapatın da biz de huzur içinde dinlenelim. Sen terbiyesizsin, bu türlü bir halde telefonla mı konuşulur!’ diyerek üzerimize yürümeye başladı.

Sonrasında büsbütün alakasız bir kişi daha bize yürüyerek ‘düzgün konuşman gerekiyor, sana ihtar yapıldı, bunda ne var?’ dedi ve ‘şimdi buraya bütün teşkilatı çağırırım ve sizi buradan aldırırım’ halinde tehditler savurdu.

Dilan Çıtak’ın üzerine yürüdüler!

Bu olaylar yaşanırken, kendim ve yardımcımı savunmak için üzerimize yürüyen bu bireylere elime geçen her şeyi fırlattım. Zira güvenlik yahut polis gelene kadar kimse ortaya girip bu adamları bizi rahatlatmadı. Tam bilakis, hiç tanımadığım bir kişi daha onlara katılarak ‘terbiyesizsiniz, rezilsiniz, ahlaksızsınız’ diye bağırmaya devam etti.

Sonunda güvenlik geldi ve polisi çağırdım. Bu olaylar yaşanırken, elimdeki şeyleri üzerimize yürüyen 3 bireye fırlatmak zorunda kaldım zira güvenlik yahut polis gelene kadar kimse müdahale etmedi. İronik bir biçimde, bir hekim telefonunu çıkartıp imaj almaya başladı.

Sonunda polis eşliğinde karakola gittik. Hem ben hem de yardımcım bu 4 şahıstan şikayetçi olduk. CIP çalışanları da tüm bu olaylara şahitlik etti aslında.”

Dilan Çıtak Tatlıses söz verirken, hekim olduğunu öğrendiği kişinin şikayetinden vazgeçmesini talep ettiğini lakin reddedilince tekrar hakaret ettiğini belirtti. Olayın içinde bulunmanın anlamsız olduğunu ve hiçbir sebep olmadan 4 erkeğin 2 bayana saldırmış olmasını anlamadığını tabir ederek, “Hala şoktayım. Bu kadar hakaret ve bağırmaların hiçbir sebebi yoktu. Bu türlü bir olayın içinde olmak benim için anlamsız… Aklım almıyor” dedi.

Kaynak: Magazin Haberleri

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.