Dönence’de itiraf zamanı! ‘Ondan hoşlanıyorum’

Dönence’de itiraf zamanı! ‘Ondan hoşlanıyorum’

ABONE OL
Ağustos 1, 2023 21:36
Dönence’de itiraf zamanı! ‘Ondan hoşlanıyorum’
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Miro, Gece’yi ziyaret etti. Özgürle yakınlaşmasından bahseden Miro’ya, Gece vurdu ve bağlarının bittiğini söyledi. Akabinde Miro okula, Özgür’ün yanına gitti. İkili Gece nedeniyle hengameye tutuştu. Özgür’ün okuldan ayrılmasının akabinde Miro teknesine ziyan verdi. Sonraki gün Özgür teknenin hasarlı olduğunu anlamadı ve Rüzgar ile Gülce’yi bindirdi. Gece ve Özgür’ün konuşması sırasında sabırsız davranan Gülce bir anda tekneyle açıldı. Çocuklar, Miro yüzünden, teknenin su aldığını fark etti. Ortalarında yaşanan tedirginliğin akabinde denize düştüler. Peşlerinden giden Gece ve Özgür ise çocukları kurtardı.

İlişkileri bitti mi?

Ceren, hastanede Miro’nun ona aldığı ikramları görünce şaşırdı. Miro’ya neden kendisiyle bu kadar ilgilendiğini sordu. Miro, kendisinin ona otomobille çarptığını söyleyemedi. Odadan çıkmasının akabinde Cem ve Verda ile hastanede karşılaştı. Verda da Miro’yu konuta yemeğe davet etti.

Sonrasında Cem, konutta yaşanan küslüğün sona ermesini istedi ve kızlarıyla konuştu. Akabinde konuta Miro’nun gelmesiyle Gece büyük şaşkınlık yaşadı. Gece, mutfakta ona bağlantının bittiğini ve neden geldiğini sordu. Yemekten sonra da gitmesini sağladı.

Teknedeki deliği gören Özgür, Miro’nun bunu yaptığını anladı.

Motorun peşine düştü

Miro’nun kazasından sonra kaybolan motoru Özgür, öbür biri kullanırken gördü ve peşine düştü. Sahibine nereden aldığını sorarken adam kaçtı.

Özgür, Rüzgar’ı Sera’ya bıraktı lakin sonrasında Özgür’e ulaşılamadı. Berkay, Özgür’e bakmaya gitti ancak bulamadı. Sera, panik olmasının akabinde da Gece’yi yanına çağırdı. Ortalarındaki konuşma sırasında Gece, Sera’nın Berkay’dan hoşlandığını anladı.

Cem, hastalığını Verda’ya söylemek için bir adım attı. Lakin bunu yapamadı. Sabah kızlarına sarıldı. Cem’in aldığı ameliyat kararı hayatını etkileyecekti. Miro, sabah Gece’nin meskenine geldi. Gülce ve Gece’yi okula bırakmak istedi.

Özgür’den ise hala haber yoktu. Rüzgar ağabeyini okulda göremeyince huzursuz oldu. Harun, tekneyi Miro’nun deldiğini bildiğini söyledi ve yaptığı arsızlıklardan hoşlanmadı. Kendisini okulda rahat bırakmayan Miro’ya Gece, Özgür’den hoşlandığını itiraf etti.

Miro, okuldan çıkarken Ceren’e çarptığı motoru birinin kullandığını gördü. Bu sırada otomobilinde bir not vardı: Ceren’e ne yaptığını biliyorum. Miro, motorun peşine düştü. Motoru kullananın Özgür olduğunu gören Miro, şok yaşadı. O da Ceren’e yaptıklarını bildiğini anlattı ve teslim olmasını istedi.

Özür diledi

Özgür’ün okula dönmesiyle Rüzgar büyük memnunluk yaşadı. Gece, onu ne kadar merak ettiklerini ve neden haber vermediğini sorguladı. Özgür telefonunu kaybettiğini ve Gece olduğu için Rüzgar’ı bırakmayacağını bildiğini anlattı. Berkay kendini tutamadı, Gece’nin Miro’ya, Özgür’den hoşlandığını söylediğini paylaştı. Özgür, hengame ettikleri gece söylediklerinden ötürü Gece’den özür diledi.

Bu sırada Cem, Verda ve kızlarıyla ameliyat olacağını paylaşamadan Foça’dan ayrıldı.
Harun, Özgür’ün rahat sevkiyat yapabilmesi için teknenin bir an evvel onarılmasını sağladı. Fikret malları Özgür’e verirken, Miro konuşmalarını dinledi. Akabinde Özgür’ü tehdit etti. Balık sevkiyatı yaparken onu ihbar edeceğini söyledi. Özgür denize açılırken yanında Gece, Rüzgar ve Gülce de vardı. Gece ve Özgür teknede ironiyle birbirlerinden hoşlandıklarını itiraf etti. Denizde yol alırken, kıyı güvenlik geldi ve kaçak ihbarı aldıklarını söyledi.

Sera da Ceren’nin yanına gitti ve Miro’yu çağırmasını istedi. Miro, Ceren’in yanında onu görünce şok oldu.

 

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.