Muhammet Aydın ile evlenen Tuğçe Tayfur’dan ‘sahte nikâh’ iddiasına videolu cevap

Muhammet Aydın ile evlenen Tuğçe Tayfur’dan ‘sahte nikâh’ iddiasına videolu cevap

ABONE OL
Ağustos 28, 2023 13:36
Muhammet Aydın ile evlenen Tuğçe Tayfur’dan ‘sahte nikâh’ iddiasına videolu cevap
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Tuğçe Tayfur, iş insanı Burak Kalfa ile Eylül 2022’de nişanlanmıştı. İkili, nişan merasiminden 16 gün sonra ayrılmış lakin kısa müddette barışmıştı. Ortadan birkaç ay geçtikten sonra yine yeniden ayrılık kararı alan ikiliden Tuğçe Tayfur, Burak Kalfa’yı kendisine şantaj yapmakla suçlamıştı.

Burak Kalfa ile davalık olan Tuğçe Tayfur, olaylı ayrılığın üzerinden çok geçmeden nikâh masasına oturdu. Tayfur, yeni tanıştığı Muhammet Aydın’la hayatını birleştirdi.

Daha evvel Taner Şafak ve Tolga Ertuğrul ile evlenip boşanan Tuğçe Tayfur’un, Muhammet Aydın’la evliliğinin uydurma olduğu öne sürüldü. Müzikçi, gündem olan argümana Instagram hesabından yayınladığı görüntü ve ileti ile karşılık verdi.

“NAMAZLARIMI AKSATMAYA BAŞLAMIŞTIM”

Kendini bilmez fake hesaplar evliliğimizin düzmece olduğunu yazıyormuş birtakım magazin profillerine. Ben çok makus günler geçirdim, evet. Bu günleri tek başıma atlatmak için de elimden geleni yaptım, iş diğer boyuta evrilinceye kadar. Berbat günlerime ailem şahit oldu, manevi olarak kayboluyordum yavaş yavaş. İnandığım ne varsa gidiyordu elimden, güçlü durmaya çalıştıkça üstüme karabasan üzere geliyodu bana yaşatılanlar. Namazlarımı bile aksatmaya başlamıştım. Derken Muhammetim çıktı karşıma, güya Allah ‘Tamam bitti sınavın’ der üzere gönderdi onu bana. İkimizin de kalbine o denli pak, o denli içten sıcaklık verdi işte. Sonra tabiri caizse dağ üzere durdu yanımda, yaşatılan şeylere şahit epeyce daha da sarıldı bana ve ailemden bir kesim oldu. Allah ilmek ilmek işledi bizi birbirimize. Muhammet için yeniden ‘fake’ hesaplardan iftiralar atıldı, yazmadığı şeyleri yazmış üzere gösterdiler, devletin müsaade verdiği ruhsatlı silahı gözüktü diye ‘mafya’ dediler.

“ÇIPLAK FOTOĞRAFLAR GÖNDERDİLER”

Bazı şahıslarla ortak takibi olan bayanlar, Muhammet’in Instagram hesabının dm kutusuna tanışma yazıları, çıplak fotoğrafları göndererek iğrenç oyunlar kurdular. Allah, Muhammet’i boşuna göndermemişti bana, işinde gücünde, o da yalnızca yuvam olsun çoluk çocuk huzurlu sakin bir hayatım olsun, ahiretimize hazırlık yapabileceğim bir eşim olsun diyen bir adam. Biz evlendik ancak kuduranlar daha da kudurmaya başlamış. Siz bu türlü yaptıkça biz daha da kenetleniyoruz halbuki. Umarım, bize yaşatmaya çalıştığınız ne varsa size döner zira siz insanlıktan nasibini almayan dinin ardına saklanıp aslında şeytana uşaklık eden varlıklarsınız.

“DÜĞÜN İSTEMEDİK”

Tuğçe Tayfur, “Biz ne İstanbul’da ne de Sivas’ta evlenmedik. Isparta’da aile dostumuz Ümit Amca’nın köy konutunda el ele tutuşarak bağlanmış kalplerimizi imzayla taçlandırdık. Düğün istemedik, düğün aslında bizim için şu an kurduğumuz bu yuva. Sabah namazlarımızda Muhammet’le ettiğimiz dualardan biri Allah nazarlardan, hain insan görünümlü şeytanlardan uzak tutsun ailemizi. Amin” ” tabirlerini kullandı.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.