‘Dönence’de Gülce babasının vedasını izledi! ‘Ölüm bizi ayıramaz’

‘Dönence’de Gülce babasının vedasını izledi! ‘Ölüm bizi ayıramaz’

ABONE OL
Ağustos 16, 2023 06:48
‘Dönence’de Gülce babasının vedasını izledi! ‘Ölüm bizi ayıramaz’
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Başrollerinde Sümeyye Aydoğan (Gece) ve Caner Topçu’nun (Özgür) yer aldığı, takımında Emre Kınay (Cem), Atakan Hoşgören (Miro), Didem İnselel (Verda), Ogün Kaptanoğlu (Harun), Dava Hilal Çiftçi (Gülce), Doğan Karakaş (Rüzgar), Nazlı Çetin (Sera) üzere başarılı isimleri buluşturan, Kanal D’nin yeni dizisi ‘Dönence’ nefes kesen altınca kısmıyla ekrana geldi.

‘DÖNENCE’ SON KISIM İZLEMEK İÇİN TIKLA

ÖZGÜR VE MİRO ORTASINDAKİ TANSİYON ARTTI!

Dizinin son kısmında; birçok sefer karşı karşıya gelen Özgür ve Miro ortasındaki tansiyon her geçen gün daha da çok artarken ikili, vicdanlarıyla yüzleşip gerçekleri itiraf etme noktasına gelirler; Özgür kaçakçı damgası yemekten son anda kurtulurken yaptığının büyük bir yanılgı olduğunu anlayıp Gece’yle münasebetlerine ziyan vermemek ismine durumu ona itiraf eder.

GECE AŞKINI İTİRAF EDEMEDİ -İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

CEM’İN AİLE DÜŞÜNCESİ

Cem, ameliyat masasında kalmaktan korkar ve ailesi için plan yapmaya başlar. Cem, ölmesi durumunda ailesinin maddi ve manevi zorluk çekmesini istemez. Bu yüzden her şeyi planlamak isteyen Cem, çocukları ve Verda için farklı başka hesap açtırır.

GÜLCE’NİN SIKINTI ANLARI – İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

ÖZGÜR, CEM’İN VERDİĞİ KUTUYU ALDI

Gece’nin Cem’e Özgür için iş bulmasını rica eder ve Harun’a olan borcunu söyler. Özgür Gece’nin babasına bunları anlattığını öğrenince Gece’ye öfkelenir. Gece, neler olduğunu anlamaz ta ki Özgür’ün meskenine gidene kadar. Cem, ameliyata girmeden evvel ailesine kayıt bırakır. Gece, Gülce ve Verda’ya hastalığından bahsetmeyen Cem, veda imajlarını Özgür’e bırakmaya karar verir. Özgür, onlarca soru işaretiyle Cem’in verdiği kutuyu alır ve hiçbir şey yapamaz.

CEM SIRLARINI ÖZGÜR’E EMANET ETTİ – İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

MERAKINA YENİK DÜŞTÜ

Cem’in verdiği kutuyu açmamak için direnen Özgür, merakına yenik düşer ve Cem’in başına makûs bir şey gelmesinden korkar. Özgür, açtığı kutuda veda görüntüsünü izleyince Cem’in peşine düşer. Cem’in gittiği hastanede soluğu alan Özgür, Cem’i ameliyata girmeden yakalar ve ailesiyle vedalaşması için Cem’e yalvarır.

GÜLCE GÖZYAŞLARINA BOĞULDU

Rüzgar ağabeyinden gizlice masanın üzerinde duran belleği alır ve Gülce’ye verir. Gülce’ye bellekte yunus görüntüleri olduğunu söyleyen Rüzgar manzaraları izleme teklifinde bulunur.

GÜLCE BABASININ VEDASINI İZLEDİ- İZLEMEKİÇİN TIKLA

Belleği bilgisayara takan Gülce, karşısında babasını görünce büyük şaşkınlık yaşar. Babasının veda konuşmasını dinleyen Gülce ‘ölüm bizi ayıramaz’ kelamlarını duyunca gözyaşlarına boğulur.

Dönence, yeni kısımlarıyla salı akşamı 20.00’de Kanal D’de!

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.