Liya Gayrimenkul, Sahipleriyle Sektörde Fark Yaratıyor!

Liya Gayrimenkul, Sahipleriyle Sektörde Fark Yaratıyor!

ABONE OL
Kasım 4, 2023 20:11
Liya Gayrimenkul, Sahipleriyle Sektörde Fark Yaratıyor!
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Kocaeli Darıca’nın kalbinde, Fevzi Çakmak Mahallesi’nde yer alan Liya Gayrimenkul, kurucuları Kaan Demir ve Gökmen Hastürk liderliğinde emlak sektöründe fark yaratmaya devam ediyor. Kendilerini sadece Kocaeli ve Marmara bölgesi ile sınırlamayan firma, Türkiye genelinde alım, satım ve kiralama hizmetleriyle dikkat çekiyor.

İki kişilik dinamik ve uzman ekibiyle müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmayı hedefleyen Liya Gayrimenkul, gerçekleştirdiği işlemlerde müşterileriyle yüz yüze iletişimi esas alıyor. Bu şeffaf ve samimi yaklaşım, müşterilerin yıllar sonra bile tekrar Liya Gayrimenkul’ü tercih etmesinin ana nedeni olarak öne çıkıyor.

Firmanın sektördeki rekabeti, özellikle çok sayıda emlakçının aynı ilana girme gibi zorluklara rağmen, müşterilerinin tekrar tekrar dönüş yapması ve satışların gerçekleşmesiyle aşıyor. Liya Gayrimenkul, bu zorlukların üstesinden dürüst ve doğru ticaret anlayışı ile gelmeyi başarıyor.

Sektörde benimsediği stratejilerle de öne çıkan firma, müşteri memnuniyetini her zaman ilk sırada tutuyor. Yüz yüze iletişim ve samimi bir ortam yaratma konusundaki ısrarı, dijital araçlarla destekleniyor. İnternet sitesi üzerinden müşterilerine kendi ilanlarını girmelerine olanak tanıyan Liya Gayrimenkul, aynı zamanda sosyal medya ve web sitesi aracılığıyla da güncel bilgileri paylaşmaya devam ediyor.

Yatırımcı ve ev alıcılarına sundukları özel piyasa bilgileriyle, onlara en doğru kararı verebilmeleri için gerekli bilgi ve yönlendirmeyi sağlıyorlar. Müşteri ve gayrimenkul sahibini işlemin başından itibaren bir araya getirerek, en sağlıklı ticareti oluşturuyorlar. Bu yaklaşımıyla Liya Gayrimenkul, sadece bir emlak firması olmanın ötesinde, yatırımcılarına değerli bir danışmanlık hizmeti sunuyor.

Kocaeli ve Marmara Bölgesi’nin yanı sıra Türkiye geneline yayılan hizmet ağıyla Liya Gayrimenkul, sektördeki aile dostu yüzüyle, dürüst ve şeffaf ticaret anlayışıyla fark yaratıyor ve bu yönüyle müşterilerinden tam not alıyor.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.