Emekli olup inzivaya çekilmişti! Koltuk değnekleriyle yürürken görüntülendi

Emekli olup inzivaya çekilmişti! Koltuk değnekleriyle yürürken görüntülendi

ABONE OL
Haziran 29, 2023 10:12
Emekli olup inzivaya çekilmişti! Koltuk değnekleriyle yürürken görüntülendi
0

BEĞENDİM

ABONE OL

İngiliz aktör Daniel Day Lewis, 1990 yılında ‘My Left Foot’ (Sol Ayağım), 2008’de ‘There Will Be Blood’ (Kan Dökülecek) ve 2012 yılında da ‘Lincoln’ isimli sinemalarda gösterdiği performans nedeniyle en güzel erkek oyuncu kısmında üç sefer Oscar kazanmıştı.

EMEKLİ OLDU

Son olarak rol aldığı ‘Phantom Thread’ isimli sinemanın akabinde, oyunculuğa veda edeceğini açıklayan aktör, kendi isteğiyle emekli olarak spot ışıklarından uzaklaşmıştı.

4 YIL SONRA BİRİNCİ KERE GÖRÜNTÜLENDİ

Emekliye ayrıldıktan sonra 2018’de New York’ta bir parkta kendi başına oturup yemek yerken kameralara yansıyan aktör; geçtiğimiz ay ise ortadan geçen dört yılın akabinde birinci kere görüntülenmişti. Ünlü ismin dış görünüşüyle ilgili olarak en çok dikkat çeken detay, artık büsbütün beyazlamış saçlarını uzatması olmuştu.

KOLTUK DEĞENEKLERİYLE YÜRÜDÜ

66 yaşındaki yıldız, son olarak geçtiğimiz gün Manhattan’da ortaya çıktı. Koltuk değneklerinin yardımıyla yürürken görülen ünlü ismin yaşadığı sıhhat sorununun ne olduğu öğrenilemedi.

Sakatlığına karşın gülümseyen aktörün koltuk değnekleri kullanması dışında güzel durumda ve moralinin yerinde olduğu görüldü.

Kollarındaki dövmeler dikkat çeken Lewis; eşofman ve spor ayakkabı giymiş, rahat kıyafetler içindeydi.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.