Arka Sokaklar yeni bölüm nefesleri kesti! Rıza Baba her şeyi anlattı

Arka Sokaklar yeni bölüm nefesleri kesti! Rıza Baba her şeyi anlattı

ABONE OL
Eylül 8, 2023 22:36
Arka Sokaklar yeni bölüm nefesleri kesti! Rıza Baba her şeyi anlattı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Geçtiğimiz haftaya döneme başlayan Art Sokaklar’da İstek Baba intihar etmişti. Ekrana gelen yeni kısımda İstek Baba’nın cenaze merasimi düzenlendi. Cenaze merasiminde İstek Baba’nın sevenleri gözyaşlarını tutamadı.

Ekip vazifeye iade edecek mi sorusu yeni kısımda cevap buldu. Ayaztepe çatışmasında yaşananlardan dolay vazifelerinden uzaklaştırılan Hüsnü, Engin ve Hakan hakkında karar çıktı. Hüsnü, Engin ve Hakan misyonlarına iade edildi. Vazifeye iade edilen grup Sado’ya ulaşabilmek için Arif Müdürün önderliğinde gizlice organize oldu.

Kadir, kardeşinin şehit olmasına neden olan adamın başına silahını dayadı. Kadir tek bir halde vefattan kurtulursun, “Bana Sadullah’ı vereceksin” dedi. O sırada takım arkadaşları Kadir’i durdurmaya geldi.

RIZA BABA ORTAYA ÇIKTI

İntihar ettiği söylenen İstek Baba, grubun aradığı adamla birlikte ortaya çıktı. Grup arkadaşları İstek Baba’yı görünce şoke oldu. İstek Baba yaptığı planı şu sözlerle anlattı: Sadullah’ın içeri sızdırdığı adam gözü daima üstümdeydi. Bulduğumuz izler, bize kurulan berbat oyun hepsi resmi tamamlıyordu lakin harekete geçemezdim. Biz şehitlerimize yanarken dışarıdaki tezgah tıkır tıkır işliyordu. Yapılacak şey belirliydi. Ölmeden ölmek kural oldu. Kolay oldu demiyorum, değildi. Adım adım operasyonun içindeydim. Sadullah’ı köşeye sıkıştırmak ona bu hesabı sormak için ölmeye bedeldi. Sadullah bitene kadar o etrafı satın aldığı herkes açığa çıkana bekleyecektim lakin Kadir… Kardeşini kaybetti bizim yüzümüzden. O anneye bir kere daha makus haber gideceğime kendimi gömerim.

KADİR KURTARILDI

Birce, operasyon sırasında çok kıymetli bir atılım yapıyor ve üzerinde bomba yüklü Kadir’in hayatını kurtardı. İstek Baba ve grubu, Sado’nun elinde rehin tutulan Kadir’i kurtarıp annesine sağ salim teslim etti.

 

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.