Arka Sokaklar ekranlara bomba gibi döndü! Rıza Baba öldü mü?

Arka Sokaklar ekranlara bomba gibi döndü! Rıza Baba öldü mü?

ABONE OL
Eylül 1, 2023 22:36
Arka Sokaklar ekranlara bomba gibi döndü! Rıza Baba öldü mü?
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Kanal D’nin; yapımcılığını D Media’nın üstlendiği, her cuma akşamı yeni kısımlarıyla ekrana gelen fenomen dizisi Art Sokaklar, 18’inci döneme başlıyor. Sevilen dizi bu akşam, 639’uncu kısmıyla ekrana geldi.

Arka Sokaklar cihanında artık hiçbir şey eskisi üzere değildir; aylar evvel başlarına gelen büyük felaket, grubun dağılmasına sebep olmuştur. Takımın demirbaşlarından dört isim artık polis değildir. Gençler, yani Arda, Emre, Alper ve Sinem ufak tefek cezalarla kurtulsa da bir ortada kalamamış, her biri farklı bir şubeye verilmiştir. Tüm bu aksiliklerden İstanbul da hissesine düşeni almıştır. Sokaklarda hayat, uygunlar için çok güç, berbatlar içinse çok kolay hale gelmiştir. Uyuşturucu, yolsuzluk, silahlı şiddet, kentin göbeğinde sistemsiz gettolar, irili ufaklı mafyalaşma ve hepsi bir yana, düzgünden uyguna yerleşmiş ‘kural tanımazlık’ artık kentin tüm damarlarına sızmıştır.

BU SEFER YOL HER ZAMANKİNDEN ÇETİN!

Daha düne kadar İstek Baba’nın kullandığı odada şimdilerde, asayişten Ünal Başkomiser oturmaktadır. Lakin kendisi o koltuğu doldurabilecek nitelikte biri mi, bu epeyce şüphelidir. Öbür yandan Ünal’ın bir numarası genç komiser Kadir, kendince haklı sebeplerden dolayı Rıza’yı ve grubu düşmanı bellemiştir. Aslında gözü pek, yiğit ve ‘doğru’ bir genç adamdır lakin Ünal’ın aklına soktuğu palavraların tesirindedir. İstek Baba ve grubu, üzerlerindeki meyyit toprağını silkeleyip, kendilerine oynanan oyunu bozmak için kolları sıvarlar. Lakin bu defa yol, her zamankinden çetindir.

Kadir’in, gruba nefretinin nedeni!

Operasyon sırasında yaşanan çatışmada Hüsnü, Engin ve Hakan’ın silahlarından çıkan kurşunlar çete tarafından olay yerine getirilen askerlerin ölmesine neden olur; bu askerlerden bir tanesi ise, Kadir’in kardeşidir.

Rıza Baba intihar mı etti?

Bölümde operasyon sırasında ölen pakları aklından çıkartamayan İstek baba elinde bir silahla görülür ve kendisini bakım konutunda odaya kitler. Hastaneden aramaları üzerine Hüsnü ve Engin çabucak olay yerine geçer. Kapıyı açtıklarında ise İstek Babayı kanlar içinde bulurlar…

OYUNCU KADROSU

Yönetmenliğini Orhan Oğuz’un yaptığı Art Sokaklar’ın oyuncu takımında; Perihan Ünlücan, Oğuz Peçe, Tunç Oğuz, Ali Haydar Çataltepe, Gizem Terzi, Hasret Çınar, Hülya Kalebayır, Elvan Dişli, Gaye Gürsel, Nazlı Tosunoğlu, Ecem Öz, Metin Çoban, Kerim Han Duman, Can Başak, Ada Baykal, Onurcan Sesli, Mustafa Efe Günay üzere başarılı isimler yer alıyor.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.