Pelet Sobanın Lider Firması: 3K Mekanik

Pelet Sobanın Lider Firması: 3K Mekanik

ABONE OL
Ekim 30, 2023 20:05
Pelet Sobanın Lider Firması: 3K Mekanik
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Şekliyle ve yakıtıyla dikkat çeken kaloriferli pelet sobaları ve üflemeli pelet yakıtlı ortam ısıtıcıları, vatandaşlar tarafından son dönemde daha çok tercih edilmeye başladı. “İfyıl” markasının bölgedeki tek yetkili bayisi 3K Mekanik Şirketi’nin İş Ortağı Gülbey Enes Ünlü ve 3K Mekanik Şirket Kurucusu Abdulselam Yaşar, pelet sobalara dair tüm detayları paylaştı.

Şekliyle ve yakıtıyla dikkat çeken kaloriferli pelet sobaları ve üflemeli pelet yakıtlı ortam ısıtıcıları, vatandaşlar tarafından son dönemde daha çok tercih edilmeye başladı. Kömür ve peletin ton fiyatının yarı yarıya olmasından dolayı vatandaşlara peletli soba daha cazip geliyor. Hem yakıtın daha ucuz olması, hem duman miktarının az olması hem de neredeyse hiç kül çıkarmamasından dolayı kaloriferli pelet sobaları ve üflemeli pelet yakıtlı ortam ısıtıcıları rağbet görüyor.

İfyıl Pelet Sobalar, kolay temizliği ve tamamen otomatik çalışmasıyla özellikle ev hanımlarının ve mekan sahiplerinin gözdesi haline geldi. Ayrıca kaloriferli pelet sobalar ve üflemeli pelet yakıtlı ortam ısıtıcıları evlerin ve iş yerlerinin dekoruna da estetik bir katkı sağlıyor.

25’den fazla ülkeye ihracaat yapan, Türkiyede ilk iç mekan kaloriferli pelet sobasını bulan ve üreten “İfyıl” markasının bölgedeki Çukurova bölgesindeki tek yetkili bayisi ise 3K Mekanik

Çevreye Duyarlı, Doğayla Dost “Pelet Sobalar”

İfyıl markasının birbirinden farklı model ve ihtiyaca uygun, sertifikalı, çevre dostu ürünler imal ettiğine dikkat çeken 3K Mekanik Şirketi’nin İş Ortağı Gülbey Enes Ünlü, İfyıl markasının bölgedeki tek yetkili bayisi olduklarına vurgu yaparak, “Modern ve kompakt yapısı ile bütün mekanik parçaları içinde barındıran İfyıl ürünleri, farklı tasarım ve ergonomik yapısı ile benzerlerinden farklı bir çizgiye sahiptir. Ürünlerinde geleneksel hatları, modern ve çok yönlü tasarım seçenekleriyle birleştirerek en iyi teknolojiyi kalite için kullanan İfyıl, üretimin her aşamasında test ve kalite kontrol yaparak, çevreye duyarlı, doğa ile dost ürünler üretmektedir. Maksimum yanma teknolojisi sayesinde tüm evinizi eşit oranda ısıtarak düşük yakıt tasarrufu sağlamasının yanısıra sıcak su konforunu da içinde barındırması, İfyıl’ın ısınmayı bir ihtiyaçtan keyife dönüştürmesinin kanıtıdır.”dedi.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.