Dilan Çıtak Tatlıses karakolluk oldu! ‘Elime geçen her şeyi fırlattım’

Dilan Çıtak Tatlıses karakolluk oldu! ‘Elime geçen her şeyi fırlattım’

ABONE OL
Temmuz 17, 2023 10:36
Dilan Çıtak Tatlıses karakolluk oldu! ‘Elime geçen her şeyi fırlattım’
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Dilan Çıtak Tatlıses, dün Bodrum’a gitmek için İstanbul Havalimanı’na geldi. Bir yolcu, uçuş öncesi telefonla konuşan ünlü ismi omzundan çekerek sert formda uyardı. İkili ortasında başlayan tartışmaya öbür yolcular da katılınca olanlar oldu.

“KAPA ÇENENİ, ÇOK KONUŞMA!”

Tatlıses, havaalanı karakoluna verdiği sözde olayı şöyle anlattı:

İstanbul’dan Bodrum’a gitmek üzere, yardımcım Ezgi ile bir arada 17:00 sularında İstanbul Havalimanı’na geldik ve CIP salona geçtik. Uçağımızı beklerken karşılaştığımız arkadaşlarımla sohbet ettim, fotoğraf çektirmek isteyen bireylerle fotoğraf çektirdim. Uçuşuma yaklaşık bir saat kala işle ilgili telefon geldi ve telefonda konuşmaya başladım. Bu sırada yan koltuğa oturan bir kişi, eliyle omzumu dürtüp ‘Sessiz ol biraz!’ halinde kaba bir üslupla hitapta bulundu. ‘Biraz sessiz olur musunuz hanımefendi derseniz olağan ki olurum’ dedim. Kaba ve rahatsız edici bir üslupla omzumu dürtmüştü. Birebir kişi, ‘Kapa çeneni, çok konuşma’ karşılığını verdi. Ben ve yardımcım şoke olduk. ‘Bu ne biçim üslup?’ diyerek güvenliği çağırdım. Güvenliğe bu konuşma biçiminden rahatsız olduğumu, terbiyesiz bir tutumla konuşarak üzerimize yürüdüğünü belirterek yanımızdan uzaklaştırmalarını rica edecektim. Zira o sırada ayağa kalkıp, benim ve yardımcımın üzerine yürümeye başlamıştı.

“TEŞKİLATI BURAYA YIĞAR, SİZİ BURADAN ALDIRIRIM!”

“Bunlar yaşanırken, ben güvenliğe seslenirken sonradan tabip olduğunu öğrendiğim öbür bir kişi de hakaretler içeren ‘Sen kesin bir husus kullanıyorsun’ halinde cümleler kurarak, bağırmaya başladı. ‘Telefon sesinizi buradan duyuyoruz. Kapayın biraz da biz de başımızı dinleyelim. Sen terbiyesizsin. Bu türlü telefonla mı konuşulur?’ diyerek üzerimize yürümeye başladı. Sonrasında hiç alakası olmayan öbür bir kişi daha üzerimize yürüyüp ‘Düzgün konuşacaksın. Adam seni uyarmış, ne var bunda?’ diye lafa başlayıp, sonrasında hakaretlerle konuşmaya devam etti. Bir de ‘Şimdi buraya bütün teşkilatı yığar, sizi buradan aldırırım’ halinde tehditler savurdu. Ben de tüm bunlar olurken, yanımda çalışan yardımcımı ve kendimi savunmak ismine üzerimize yürüyen bu şahısların üzerine elime geçen her şeyi fırlatmaya başladım. Zira hâlâ güvenlik gelmemişti ve hakaret ederek, bağırarak üzerimize yürüyen üç tane adam vardı.”

“BAŞKA BİR KİŞİ ‘REZİLSİNİZ, AHLAKSIZLAR’ DİYE BAĞIRDI”

“Bu sırada sonradan tabip olduğunu öğrendiğim kişi, telefonunu çıkardı ve imaj almaya başladı. En sonunda güvenlik geldi, polis çağrılmasını istedim. Kendilerinden şikayetçiyim. Bu olaylar yaşanırken, elimdeki şeyleri üzerimize yürüyen üç bireye fırlatmak zorunda kaldım. Güvenlik ya da polis gelene kadar kimse ortaya girip, adamları bizim üzerimizden çekmedi. Tam bilakis yeniden birbirini hiç tanımayan bir kişi daha onlara katılıp, ‘Terbiyesizsiniz, rezilsiniz, ahlaksızlar’ diyerek bize bağırıp durdu.”

“HALA ŞOKTAYIM!”

Bir yolcu tarafından şikayetinin geri çekilmesi için baskı yapıldığını vurgulayan Dilan Çıtak, “Nihayetinle polis eşliğinde karakola gittik ve hem ben hem de yardımcım bu dört bireyden şikayetçi olduk. Yaşanan tüm olaylara CIP çalışanları şahit oldu zati. Bu ortada biz havaalanı karakol odasında tabir vermek üzere beklerken, imaj alan ve hekim olduğunu öğrendiğimiz kişi, yanıma gelerek ‘Şikayetinizi gerçi çekin hepimiz yolumuza gidelim, işimize gücümüze bakalım’ diye bir talepte bulundu. Ben de kendisine ‘Sizler hiçbir sebep yokken, bizlere hakaretler yağdırıp durdunuz. Dört adam bir olup, hiçbir sebep yokken iki bayanın üzerine yürüdünüz. Ben bunları sineye çekmem. Sizin eşinize, kızınıza yapılsaydı bu hareketler ne yapardınız? Şikayetimi geri çekmeyeceğim’ dedim. Hatta kendisi bunun üzerine tekrar hakaret edip bağırmaya başlayınca, polis müdehale edip odadan çıkardı. Ben hâlâ şoktayım. Hiçbir sebep yokken bu kadar hakaret ve bağrış çağrışla dört erkeğin iki bayanın üzerine yürümüş olması ve benim anlamsız bir halde bu türlü bir olayın içinde olmam… Aklım almıyor” sözlerini kullandı.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.