Danny Masterson’a destek mektubu yazmışlardı! Ashton Kutcher ile Mila Kunis’ten özür videosu

Danny Masterson’a destek mektubu yazmışlardı! Ashton Kutcher ile Mila Kunis’ten özür videosu

ABONE OL
Eylül 12, 2023 06:00
Danny Masterson’a destek mektubu yazmışlardı! Ashton Kutcher ile Mila Kunis’ten özür videosu
0

BEĞENDİM

ABONE OL

2001 ve 2003 yılları ortasında üç bayana cinsel akınla suçlanan Danny Masterson, mahkeme heyeti tarafından iki bayana cinsel akından hatalı bulundu. Kadınlar, cinsel taarruza maruz kalmadan evvel kendilerine uyuşturucu verildiğini söylemişti. Yargılama sonucu Masterson’un bu bayanlardan ikisine tecavüz ettiğine hükmedildi.

ABD’de görülen davada mahkeme, Danny Masterson’ı iki bayana tecavüz etmekten ömür uzunluğu mahpus cezasına çarptırdı. Masterson bu cezanın en az 30 yılını yatacak.

MEKTUP ORTAYA ÇIKTI

Cezanın akabinde Hollywood’un sevilen çiftlerinden Mila Kunis ve Ashton Kutcher’ın Masterson’ı savunan mektupları ortaya çıktı.

‘ROL MODEL’ OLARAK NİTELENDİRMİŞ

The Hollywood Reporter’ın eline geçen mektupta Kutcher, rol arkadaşını fevkalâde karaktere sahip bir “rol model” olarak nitelendirmiş ve Kutcher’ın uyuşturucuya düşmemesinin sebebinin kendisi olduğunu açıklamış.

‘OLAĞANÜSTÜ BİR AĞABEY’

Kunis ise mektubunda Masterson’ın kendisi için inanılmaz bir ağabey figürü olduğunu belirtmiş ve “Danny’nin uyuşturucusuz bir hayat stilini teşvik etme konusundaki kararlılığı, cümbüş dünyasındaki seyahatimde yol gösterici bir ışık oldu ve kendi refahıma öncelik vermeme ve sorumlu seçimler yapmaya odaklanmama yardımcı oldu” demişti.

ÖZÜR GÖRÜNTÜSÜ GELDİ

Bu mektuplara gelen yansıların akabinde ünlü çift, Danny Masterson ismine yazdıkları mektuplarının neden olduğu acıyı kabul eden ve cinsel atak mağdurlarına takviye kelamı veren bir görüntü yayınladı.

“BUNU ASLA YAPMAK İSTEMEYİZ”

Kutcher görüntüde “Danny Masterson ismine yazdığımız mektuplarının yarattığı acının farkındayız, mağdurları destekliyoruz” derken, Masterson’un ailesinin birkaç ay evvel kendileriyle irtibata geçtiğini ve onlardan 25 yıldır tanıdıkları kişiyi temsil edecek mektuplar yazmalarını istediklerini, böylelikle yargıcın cezayı verirken bunu dikkate alabileceğini açıkladı.
Kunis ise “Mektuplar yargı sisteminin meşruiyetini ya da heyet kararının geçerliliğini sorgulamak için yazılmadı, kurbanları rastgele bir formda yine travmatize etmek için de. Bunu asla yapmak istemeyiz. Şayet bu türlü bir şey olduysa özür dileriz” dedi.

Ünlü çift, görüntüyü “Kalbimiz şimdiye kadar cinsel akın, cinsel istismar yahut tecavüz mağduru olan her beşerle birlikte” diyerek sonlandırdı.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.