‘Bu kadar yaş farkına ne gerek var?’ Berdan Mardini sevgilisi ile fotoğrafını paylaştı

‘Bu kadar yaş farkına ne gerek var?’ Berdan Mardini sevgilisi ile fotoğrafını paylaştı

ABONE OL
Temmuz 4, 2023 09:24
‘Bu kadar yaş farkına ne gerek var?’ Berdan Mardini sevgilisi ile fotoğrafını paylaştı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Berdan Mardini, 2010 yılında dünyaevine girdiği Fatoş Mardini’den 29 Mart 2021 tarihinde mutabakatlı olarak boşanmıştı. Müzikçinin avukatı tarafından yapılan açıklamada, ayrılık nedeni olarak ‘evlilik birliğinin temelinden sarsılması’ vurgusu dikkat çekmişti.

“ORTAK ÖMÜR ÇEKİLEMEZ HALE GELMİŞTİR”

Taraflar ortasında evliliklerinin başlangıcında bulunan his ve fikir birliği vakitle yerini fikri çatışmaya bırakmış olup, şiddetli geçimsizlik halinin doğması sebebiyle ortak ömür her iki taraf açısından da çekilemez hale gelmiştir. Evlilik birliğinin temelinden sarsılması sebebiyle taraflar ayrılma kararı almışlardır. Taraflar boşanmanın mali ve sair sonuçları ile velayetin babada kalması konularında mutabık kalarak mutabakatlı boşanma yoluyla evliliklerini sonlandırmışlardır.

ADETA DEĞİŞİK BİRİ OLDU!

Berdan Mardini ile evli olduğu devirde apayrı bir görünüme sahip olan, son haliyle görenleri şaşırtan Fatoş Yelliler, toplumsal medyada yaptığı paylaşımlarla isminden kelam ettiriyor.

“ALLAH KALBİMİZE NAZARAN VERİYOR”

Son devirde Memleketi Mardin’e kurduğu fabrika ile isminden kelam ettiren Berdan Mardini, yeni bir aşka yelken açtı. 44 yaşındaki türkücü, genç sevgilisi Dilara Talay ile pozunu, “Her şey hoş Allah kalbimize nazaran veriyor” notu ile Instagram hesabından yayınladı.

“KIZIN SANDIM”

Ünlü isim, sevgilisini paylaşınca toplumsal medyada olay oldu. Mutluluklar dileyip, “Çok yakışmışsınız” bildirisi yazanların yanı sıra çok sayıda ‘yaş farkı’ göndermesi de yapıldı.

Berdan Mardini’ye; “Kızın mı abi, Allah bağışlasın”, “Sizden çok küçük, inşallah keyifli olursunuz”, “Ben de kızın sandım”, “Bu kadar yaş farkına ne gerek var?”, “Kardeşin gibi”, “Bu ünlüler yanına hoş bir genç kız aldıkları vakit kızların onlara aşık olarak mı geldiklerini sanıyorlar?”, “Kız çok güçük ve hoş fakat olmamış” ve “Bu kız daha çocuk değil mi?” halinde yorumlar geldi.

SEVGİLİSİ EN ÖNDEN İZLEDİ

Berdan Mardini, Ramazan Bayramı’nın ikinci günü Kıbrıs’ta bir otelde sahne almıştı. Basın mensuplarının sorularını cevapladıktan sonra sahneye çıkan türkücüyü, sevgilisi Dilara Talay, Mardini’nin çocukları ile en önden izlemişti. Mardini, müziklerini sevgilisinin gözlerinin içine bakarak söylemişti.

Şarkıcı, sahnede kızı Ezmira’nın yeni yaşını da sevgilisi ve oğlu ile bir arada kutlamıştı. Sevgilisi Dilara Talay’ın, Berdan Mardini’nin çocukları ile çok âlâ mutabakatı da gözlerden kaçmamıştı.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.