’30-40 yıldır evli olanlar yeniden düğün yapsınlar’

’30-40 yıldır evli olanlar yeniden düğün yapsınlar’

ABONE OL
Eylül 14, 2023 13:12
’30-40 yıldır evli olanlar yeniden düğün yapsınlar’
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Yasemin Sakallıoğlu, eşiyle tartışmalarında kendini mesajlaşarak daha güzel tabir ettiğini belirterek, “Kendimi yazarak çok uygun tabir ederim, yazmam çok yeterlidir. Eşimle tartışmalarımı yazarak yaparım, çok kaliteli tartışırım yazarken. İstediğim lafı sokabiliyorum, süslü cümleler kurabiliyorum” dedi.

KOLYESİNDE NE YAZIYOR?

Boynunda çok özel bir kolye taşıdığını söyleyen komedyen, “Kolyenin gerisinde kendime söylediğim, diğerlerinden duymak istediğim sözlerin baş harfleri var. Onu boynumda taşırım. Kendime daima şunu söylerim; sen çok komik, çok tatlı, çok sempatik ve sevilmeye çok layık bir kadınsın” formunda konuştu.

“ARABA KULLANAMIYORUM DİREKSİYONU NEREYE ÇEVİRECEĞİMİ BİLMİYORUM”

Yasemin Sakallıoğlu, “Çok güç ehliyet aldım, üç sefer imtihana girdim. Park edemiyorum, kendime geniş alanlar arıyorum. Bir tarafa dönebilmek için direksiyonu nereye çevireceğimi bilmiyorum. Karar vermem gerekiyor, trafik çok ağır kimse benim kararımı bekleyemez. Otomobil kullanamıyorum hâlâ” kelamlarıyla kahkahaya boğdu.

“30-40 YIL EVLİ KALANLAR YİNE DÜĞÜN YAPSINLAR”

Ünlü oyuncu, “Bence 30-40 yıl evli olan her çift, bir tane daha düğün yapmalı. Zira o düğünü çocuklar görmedi ya, çocuklar da görsün. Çocuklarla yapsınlar o düğünü, genişlemiş etraflarıyla. O vakit şahidi tanımadığınız biri olabiliyor bazen ya da şahidinize küsüyorsunuz mesela. Benim bir arkadaşım var dört şahidin üçüyle küsmüş. Yapılsın buradan sesleniyorum. Uzun yıllar evli kalanlar yine düğün yapsınlar” tabirlerini kullandı.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.