Bülent Şakrak ile boşanan Ceyda Düvenci’den imalı paylaşım: Hep kalbimin peşinden gittim!

Bülent Şakrak ile boşanan Ceyda Düvenci’den imalı paylaşım: Hep kalbimin peşinden gittim!

ABONE OL
Eylül 14, 2023 13:00
Bülent Şakrak ile boşanan Ceyda Düvenci’den imalı paylaşım: Hep kalbimin peşinden gittim!
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Ceyda Düvenci ile Bülent Şakrak’ın sekiz yıllık evliliği geçtiğimiz temmuz ayında tek celsede bitmişti. Her fırsatta aşklarını lisana getiren ve romantik pozlar veren ikiliden Düvenci, boşanmayı isteyen tarafın Şakrak olduğunu belirtmişti.

“YENİ SİSTEME ALIŞTIK”

Sürpriz ayrılığın akabinde toplumsal medya hesabından yaptığı imalı paylaşımlarıyla magazin gündemine gelen oyuncu, sunucusu olduğu programda, özel hayatına dair çarpıcı bir açıklamaya imza atmıştı:

Hayatımın değiştiği bir yazdı. Artık düzgünüm, evet biraz güç geçti fakat herkesin artık yeterli olduğu, yeni hayatlarımızda birbirimize uyumlanabildiğimiz, evlatların da artık her şeyi kabul ettiği, yavaş yavaş da yeni nizama alıştıkları bir sonbaharı karşılıyorum.

“HEP BİLDİĞİMİ YAPTIM”

Ceyda Düvenci, toplumsal medya hesabından yaptığı son paylaşımla, yıllardır tıpkı fikirde olduğunu belirtip şu iletisi yayınladı: “Evet; Daima bildiğimi yaptım. Daima kalbimin peşinden gittim. ‘Olmaz’ dedikleri her şeyi canım istediyse olduğu yere kadar oldurdum.Düştüğüm yerden çabucak kalktım. Daima çabuk dikleşti sırtım. Çabucak kaldığım yerden devam ettim. Yanılgılarımı daima sevdim. Öğrenci olmaktan vazgeçmedim, daima gezmeyi sevdim. Yeni ülkeler görmek için çalıştım birçok vakit… Yaşadıklarımı güvendiklerime anlatmayı sevdim, hislerimin hakkını daima verdim.

“DEDİKODU SEVMEDİĞİM ÜZERE YAPANI DA SEVMEDİM”

Dedikodu sevmediğim üzere yapanı da sevmedim. Daima çok çalıştım, ürettim, alnımın teriyle yaşadım. Yaşadıklarımı hiç silmedim zihnimden. Hayatım yalnızca beni ilgilendirdi. Ben olmayı sevdim, aşık olmayı da sevdim.Hayatın her ayrıntısında bulabildim aşkı… Kitaplar, fotoğraflar, müzik ve bilge beşerler yoluma ışık oldu. Küstüklerim oldu, tekrar barıştıklarım ya da hiç barışmak istemediklerim.Kadın olmamdan sebep hadsizlerin yorumlarına amaç oldum her bayan üzere… Sessiz kaldım birçoklarına, lakin çok vakit da susturamadı kimse! Sözlerim çok evet, hakkımı da savunurum zekasına inandığım insanın karşısında, kimseye hayatıma müdahale hakkı tanımadım hiç müdanam da olmadı.Gücüme, kalbime, çalışkanlığıma, kalbimin düzgünlüğüne sığındım daima. Tabiata, hayvanlara, Mevlana’ya, Yunus’a, çalışkan olmaya, okumaya, kendi yoluna bakmaya ve yeterli insanın gücüne inandım sadece! Yalancıları, zorbaları ve her şeyin aşırısını sevenleri hiç sevmedim, bir de aldatanları!

“FAZLASINA GEREKSİNİMİM YOK”

“Çocuklarım nefesim oldu daima; Annem, babam ve en yakın dostlarım gücüm. Fazlasına da gereksinimim yok aslında. Ve evet çok insan tanıyorum bu da dünyanın en büyük zenginliği…
El alem ne der hiç umurumda olmadı. El aleme nazaran de biçim almadım bu güne kadar, dayı dayı konuşmalardan ve tehdit lisanından nefret ettim. Kaba kuvvet dilim olmadı hiç, lisanı kaba olanla da işim olmadı. Şartsız sevginin gücüne inandım en çok ve nezakete ve şefkate..”

“İşte budur özetim, Hakikaten merak edenlere… Ve bir bu kadar sene motamot devam hayata… İsteyenler peşimden gelebilir…”

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.