Volkan Konak aşkı anlattı: Müthiş bir sarsıntı!

Volkan Konak aşkı anlattı: Müthiş bir sarsıntı!

ABONE OL
Ağustos 14, 2023 08:12
Volkan Konak aşkı anlattı: Müthiş bir sarsıntı!
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Volkan Konak, “Son devirde rapçi ve yeni kuşak popçular çok revaçta. Çok kısa aralıklarla yeni müzik çıkarıyorlar. Bu durum bir süratli tüketim durumu mudur?” sorusuna, “Hepsi çok başarılı. Çağımızda his ve sevgi azaldığı için müzikler da çabuk tükeniyor. Fast food restoranı da var, alakart da. Ben alakart’çıyım. İkisi de olmalı. Çocuklar çok başarılı. Dayanılmaz bir rüzgar yakaladılar. Biz de keyifle takip ediyoruz” cevabını verdi.

“ÇOK FARKLI BİR ALAN”

“Özellikle takip ettiğiniz bir rapçi var mı. Düet yapmayı düşünür müsünüz?” sorusu üzerine sanatçı, “Düşünmüyorum. Çok farklı bir alan. Bende melodi ve edebiyat çok kıymetlidir. Herkes gökkuşağının bir rengidir. Bilhassa takip ettiğim yok lakin konserlerinden haberim oluyor” dedi.

“BEN DAİMA HUZURU TERCİH ETTİM”

“Duygular sizin için kıymetli. Aşk da birebir halde. Aşkı nasıl yorumlarsınız?” sorusu da yöneltilen Konak, “Aşk fevkalade bir sarsıntı, zelzele üzeredir. Başının üstünden görünmez kuşlar geçer. Dünyayı yemyeşil, masmavi görürsün lakin ben daima huzuru tercih ettim. Memnunluk kısa müddetli olabilir fakat huzur uzun solukludur” tabirlerini kullandı.

“EVLİLİKTE BENCİL OLUNMAZ”

Volkan Konak, “Sanat topluluğunda evlilikler genelde kısa sürer. Sizin bir formülünüz, gençlere öğütünüz var mı?” sorusuna, “Bencil olmamak çok değerli. Bu devirlerde sevgi çok azaldı. Ben evliliğe ‘evli’ olarak bakıyorum, kiracı olarak değil. Arkadaşlar bencil ve maddeci olmazlarsa hem yaşantıda hem evlilikte memnun olur” karşılığını verdi.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.