Masterchef’te beklenmedik elenme! All Star’a veda eden kişi belli oldu

Masterchef’te beklenmedik elenme! All Star’a veda eden kişi belli oldu

ABONE OL
Ağustos 27, 2023 22:00
Masterchef’te beklenmedik elenme! All Star’a veda eden kişi belli oldu
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Masterchef’te hafta boyunca mavi ve kırmızı ekip kıyasıya çaba etti. Barbaros’un kaşık aldığı Masterchef’te eleme adayları olan Tolga, Gamze, Dilara, Ayaz, Barış, Eray ve Batuhan iki etaplı eleme oyununda gayret etti. Yarışmacılara birinci etapta kızılcık eseri verildi. Eleme adayları 45 dakikada kızılcık eserinden yaratıcı tabaklar çıkardı.

ALİCAN VE ÇAĞATAY HASTALANDI

Alican ve Çağatay dokunulmazlık oyununda rahatsızlandı. Alican’ın ateşinin çıktığı öğrenildi. Çağatay ise geçtiğimiz ödül oyununda da rahatsızlığı nedeniyle yer alamamıştı. Alican geçtiğimiz hafta dokunulmazlık oyununda yaptığı açıklamada Herediter Anjiyoödem genetik rahatsızlığına sahip olduğunu belirtmişti.

ERAY TALİHSİZLİK YAŞADI

Eray birinci cinste talihsizlik yaşadı. Eray’ın tabağını dolaba koyarken biraz devrildiği görüldü. Arkadaşları Eray’a devam edeceğini bir sorun olmadığını belirtti. Eray daha sonra şeflere tabağını sundu.

EN BAŞARILI TABAK BELİRLİ OLDU

Kızılcık eserinden en başarılı tabağı Gamze yaptı. Gamze’den sonra ikinci çeşide kalmadan sekizinci haftaya devam eden isim Tolga oldu. Gecenin üçüncü isminin Batuhan olduğu açıklandı.

ŞEF TABAĞINA GEÇİLDİ

Son dörde Barış, Dilara, Eray ve Ayaz kaldı. Yarışmacılar Mehmef Şefin, ‘Fıstık’ isimli tabağını yaptı. Mehmef Şef, yarışmacılarla birlikte tabağı hazırladı. ‘Fıstık’ isimli tabağın zorluğu dikkat çekti. Barış tabağı yapmadan evvel yaptığı açıklamada, “Şefim bu kadar da acımasız olunmaz.” dedi.  Dilara, “Bugün Mehmef Şefin tabağı geldi. Hayli güç bir tabak” açıklamasında bulundu.

VEDA EDEN İSİM MUHAKKAK OLDU

Mehmef Şefin tabağını en başarılı yapan isim Ayaz oldu. Gecenin en başarılı ikinci tabağını yapan isim ise Dilara olarak açıklandı. Son ikiye Barış ve Eray kaldı. Masterchef’e veda eden isim Eray oldu. Eray ‘Bugün değildi’ diyerek gözyaşlarını tutamadı.

Eray yaptığı açıklamada şu sözleri kullandı: Burada çok daha ilerleyeceğim yerler görüyordum. Özür diliyorum sizden. Bu türlü gelmek istemezdim önünüze.  

 

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.