Madonna, yoğun bakıma alınmadan önce gizli bir proje üzerinde çalışıyormuş!

Madonna, yoğun bakıma alınmadan önce gizli bir proje üzerinde çalışıyormuş!

ABONE OL
Temmuz 2, 2023 11:12
Madonna, yoğun bakıma alınmadan önce gizli bir proje üzerinde çalışıyormuş!
0

BEĞENDİM

ABONE OL

New York’ta kötüleştikten sonra ağır bir bakteriyel enfeksiyon sebebiyle hastaneye kaldırılan ve bir müddet ağır bakımda kalan ve entübe edilen Madonna birkaç gün sonra hastaneden taburcu edilmişti. ABD medyası, taburcu edilmesine karşın Madonna’nın sıhhat durumunun ciddiyetini koruduğunu aktarmıştı.

“SÜREKLİ KUSUYOR”

ABD’nin ünlü magazin sitesi TMZ’ye konuşan kaynaklar, Madonna’nın meskeninde istirahat ettiğini ama yataktan çıkacak hali olmadığını söylemişti. Kaynaklar, “Madonna kendini denetim edemeden daima kusuyor. Yataktan kalkamıyor” demişti.

ARKADAŞIYLA İŞBİRLİĞİNE HAZIRLANIYORDU

Ünlü sanatçı hastalanmadan evvel, yaklaşan dünya turnesi için prova yapıyordu. 15 Temmuz’da başlaması planlanan turnesi ve öbür projeleri meçhul bir müddete kadar ertelendi. Lakin Madonna’nın hastalanma sürecinde, bâtın tuttuğu öteki bir kıymetli müzik olayının içinde olduğu da öğrenildi. Buna nazaran “pop kraliçesi”, arkadaşıyla bir işbirliğine hazırlanıyordu.

“KATY PERRY İLE STÜDYODAYDI”

Madonna’nın, otel odasında reaksiyonsuz halde bulunmasından saatler evvel Katy Perry ile müzik kaydettiği öne sürüldü. The Sun gazetesine konuşan bir kaynak, “Madonna, Katy’ye uzun vakittir hayranlık duyuyor ve daha evvel birlikte çalıştılar ancak hiçbir vakit sahiden bir şey ortaya koymayı başaramadılar. Madonna hem müziğinin hem de dünya turnesinin rakipsiz olduğundan emin olmak için gece gündüz çalışıyor. Artık her şey askıya alındı ancak ağır bakıma alınmadan yalnızca saatler evvel Katy ile stüdyoda olması, kendini uygun hissetmemesine karşın çalışmaya ne kadar kararlı olduğunu gösteriyor” dedi.

GÜNDE 12 SAAT ÇALIŞMA

Madonna’nın 35 kenti kapsayan dünya turnesi için günde 12 saat çalıştığı belirtildi. Kaynaklar, ünlü sanatkarın gösterisini mükemmelleştirmek için her şeyini ortaya koyduğunu söyledi. Ünlü sanatçı, onu dünya çapında bir yıldız yapan single’ı “Holiday”in piyasaya çıkmasının 40. yılında, uzun bir ortadan sonra birinci kere stadyum konserleri vermeye hazırlanıyordu.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.