Kerem Bürsin ve Hafsanur Sancaktutan’lı ‘Ya Çok Seversen’ yeni bölümü ile ekrana geliyor

Kerem Bürsin ve Hafsanur Sancaktutan’lı ‘Ya Çok Seversen’ yeni bölümü ile ekrana geliyor

ABONE OL
Temmuz 13, 2023 06:24
Kerem Bürsin ve Hafsanur Sancaktutan’lı ‘Ya Çok Seversen’ yeni bölümü ile ekrana geliyor
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Yayınlanan tanıtımları ile yalnızca Türkiye’de değil, dünyanın birçok ülkesinde de hayli konuşulan Ya Çok Seversin’in 6 Temmuz Perşembe akşamı ekrana gelen birinci kısmı İtalya, İspanya, Rusya, Brezilya üzere toplam 16 ülkede toplumsal medyanın gündem listelerinin birinci sıralarına yerleşmişti.

Başrollerinde Kerem Bürsin ve Hafsanur Sancaktutan’ın yer aldığı, ahenkleri ile büyük beğeni toplayan çiftin, dizinin yeni kısmında neler yaşayacakları şimdiden heyecan yaratıyor.

Kanal D’de bu akşam ekranlara gelecek Ya Çok Seversen’in heyecan dolu ikinci kısmının özeti şöyle:
Ateş’in konuta gelişi Leyla ve çocukları şoke eder. Ateş evdeyken Leyla’nın dadılık palavrasını sürdürebilmesi tehlikeye girer. Üstelik takım her yerde dolandırılan damadın ailesi tarafından aranmaktadır. Leyla’nın bu çiftlikten öteki gidecek yeri yoktur. Çocuklara ahenk sağlamaya çalışmaktadır. Gerçek dadının gelmesiyle güç anlar yaşar.

Ateş için yıllar evvel çıktığı meskene geri dönmek zordur. Yaşananlar yetmezmiş üzere avukatın imzalamayı zarurî tuttuğu aile anayasasına nazaran kardeşleriyle birlikte yaşamak zorundadır. Bunalan Ateş, meskende kalabilmek için farklı bir yola sapar. Bu yoldan onu döndüren Leyla olur.

Ateş yalnızca meskende değil, şirkette de radikal kararlar almaktadır. Bu sırada takımdan Yakup, tüm grubu tehlikeye sokacak bir adım atar lakin bunu herkesten gizler. Berit’in kaybolması mahkeme için kanıt toplayan Umut ve Füsun’un işine fayda. Ateş ve Leyla düzgünce köşeye sıkışır. Birlik olup Berit’i bulabilecekler midir?

ÖDÜLLÜ OYUNCU CEMRE EBÜZZİYA DİZİYE DAHİL OLUYOR

Hikayesiyle seyircinin gönlünü kazanan dizinin takımına yeni kısımda, ödüllü oyuncu Cemre Ebüzziya dahil oluyor. Ebüzziya, ‘Bige’ karakteri ile birinci defa yeni tanıtımda seyircinin karşısına çıkıyor. Ateş ve Umut’un çocukluk arkadaşı, yurt dışında moda okumuş çok yetenekli bir dizayncı olan Bige, Ateş’in isteği üzerine Jülide Arcalı Moda Okulu’nun başındadır. Bige’nin Ateş ve Leyla’nın alakasını etkileyeceğinin sinyalleri tanıtımda gözler önüne seriliyor.

OYUNCU KADROSU

Senaryosunu Kübra Sülün’ün yazdığı, Ali Bilgin’in direktörlüğünü üstlendiği Ya Çok Seversen’de; Kerem Bürsin, Hafsanur Sancaktutan, Hatice Aslan, Şerif Erol, Cemre Ebüzziya, Nazmi Kırık, Aziz Caner İnan, Mine Kılıç, Oğulcan Arman Uslu, Durukan Çelikkaya, Lara Pera Aslan, Özgün Akaçca, ve İsmin Külçe yer alıyor.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.