‘Gelinim Mutfakta’nın sunucusu Nursel Ergin’den boşanma açıklaması

‘Gelinim Mutfakta’nın sunucusu Nursel Ergin’den boşanma açıklaması

ABONE OL
Haziran 19, 2023 08:12
‘Gelinim Mutfakta’nın sunucusu Nursel Ergin’den boşanma açıklaması
0

BEĞENDİM

ABONE OL

‘Var Mısın Yok Musun? yarışıyla ünlenen ve sonrasında sunuculuk yapm’aya başlayan Nursel Ergin, uzun müddettir Kanal D ekranlarında yayınlanan ‘Gelinim Mutfakta’ müsabakasının sunuculuğunu üstleniyor. Vakit zaman yaptığı paylaşımlarla dikkat çeken Ergin, bu sefer de özel hayatıyla gündeme geldi.

Ergin, Instagram hesabından 2017 yılında evlendiği Murat Akyer ile boşandığınıaçıkladı. Ünlü sunucu, uzunca bir yazı ile yaptığı boşanma açıklanmasının sonunda şu sözlere yer verdi:

“BU DA GEÇER YAHU”

İnsanı makyajdan, kıymetli kıyafetlerden daha çok güzelleştiren birkaç şey söyleyeceğim; Merhamet, empati, nezaket…? Ben de yalnızca bunlara sahip özel ruhların anlayacağını düşünüp süreci paylaşmak istiyorum. (Diğer makus ruhlar siz tepişin, sizin için fazla derin ve uzun bir yazı, kendiniz çalın kendiniz söyleyin yormayın kendinizi). Kısacık hayatımızın 6 yılında, en hoş müzikleri birlikte dinledik, söyledik dans ettik, birçok ülkenin yağmurun da birlikte ıslandık, güldük ,ağladık, lokmamızı bölüştük, hayatı paylaştık yüzümüzdeki çizgilere saçımızda beyazlara şahit olduk, çok sevdik, kıymet verdik aşkı tattık. 40 yaşımın avantajını yaşıyorum ve tahminen de birinci sefer kim ne der diye takmıyorum. Başında da olduğu üzere söylenen yapılan her şeyi yalnızca izliyorum, Evet, nitekim insan kalbinin ekmeğini yiyor. Cihan ve rabbim bana karşı her vakit cömert davranıyor. Ben kendimi ruhumu biliyorum kalbim attığı sürece kimseyi kırmam üzmem. Tek bir maksadım var bana verilen bu ömrü onurlandırmak. mutluluğun peşini asla bırakmamak. Olan hoştur. Maalesef sizin sevineceğiniz üzere konuştuğunuz üzere olaylar yaşanmadı. Ne Murat, ne ben birbirimizi üzmedik. Ülkede daha kıymetli sorunlar varken bence murat ve Nursel’i bu kadar başa takmayın. Biz uygunuz memnunuz hayat devam ediyor… Hakikaten anlayabilene kısa bir Ahmet Altan yazısı paylaşıp müsaadenizi isteyip süreci kendi içimizde yaşayalım? Bazen, sevdiğiniz insan kendi içine girip gözden kaybolur. Kapısız bir katedralin önünde duran biçare bir dindar üzere, içeri girenin yine dışarı çıkacağı bir geçit bulabilmek için sevdiğiniz insanın etrafında dolaşmaya başlarsınız. Durumunuz vahimdir. Bazen o da kaybolduğu yerden çıkmak istiyor, yine eski günlere dönmeyi arzuluyordu ancak kapılar dışarıda kalan kadar içeri giren için de açılması imkansız bir hale geliyordu. Ve vahim gerçek sislerin ortasından beliriyordu… Hasar ne kadar çoksa, tamir o kadar uzun sürecekti. Bizim de hasarımız çok büyüktü ve kendi içimizde kaybolduk. Bazen, sevdiğiniz insan kendi içine girip gözden kaybolur. Üzülerek bildiriyorum ki biz boşandık… Bu da geçer yahu…

NURSEL ERGİN KİMDİR?

Adını birinci ‘Var Mısın Yok Musun?’ programıyla duyuran Nursel Ergin, İstanbul’da 30 Temmuz 1980’de doğdu. Yetiştirme yurdunda büyüyen Nursel Ergin’in 18 yaşında yaptığı evliliğinden Begüm isminde bir kızı var.

Yarışmanın akabinde TRT 1 ekranlarında yayınlanan Cam Kırıkları isimli dizide Suna karakterine hayat veren Nursel Ergin, akabinde Kanal D ekranında Mutfağım isimli Yemek programıyla farklı kültürlerin yemeklerini izleyiciyle buluştu. 42 yaşındaki Nursel Ergin, 2015 yılında Show tv ekranına transfer olup ve Nursel’in Mutfağı isimli yemek programının sunuculuğunu üstlendi.

Çok genç yaşta yaptığı evliliğini yıllar evvel sonlandıran Nursel Ergin, 2017 yılında medya bölümünde faaliyet gösteren Murat Akyer ile hayatını birleştirmişti.

 

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.