Farklı bir ödül töreni deneyimi: “Brandverse Awards”

Farklı bir ödül töreni deneyimi: “Brandverse Awards”

ABONE OL
Haziran 16, 2023 10:36
Farklı bir ödül töreni deneyimi: “Brandverse Awards”
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Demirören Medya’nın irtibat ortağı olduğu, reklam, pazarlama ve pazarlama bağlantısı alanında üretilen tüm işleri “bütünleşik pazarlama” anlayışıyla kıymetlendiren Brandverse Awards’da; “Sosyal Medya ve Dijital”, “Medya”, “PR”, “Strateji”, “Film”, “Craft”, “Sosyal Sorumluluk ve Sürdürülebilirlik” ve “Deneyim Tasarımı” başlıklarında 8 ana kısımda uzman heyet üyelerinin değerlendirmeleriyle kazananlar belirlendi.

Brandverse Awards’da heyet değerlendirmelerinin yanı sıra yaratıcılık şenliğinde yer alan SocialBrands Bilgi Analitiği Bölümü’nde de 50’den fazla kesimde markaların 1 Nisan 2022 – 1 Nisan 2023 aralığındaki toplumsal medya performansları değerlendirildi. Müracaat süreci olmadan büsbütün bilgiye dayalı olarak değerlendirmelerin yapıldığı SocialBrands Bilgi Analitiği Bölümü’nün kazananları da merasimde açıklanacak.

Kazananlar Hilton Bomonti’de gerçekleştirilecek görkemli bir merasimle mükafatlarına kavuşacak. Metaverse360 Agency dayanağıyla tüm kazananlara mükafatları NFT olarak da takdim edilirken, ödül merasimi Decentraland’te eş vakitli olarak gerçekleşecek.

Ödül merasiminde iştirakçileri nasıl bir program bekliyor?

Hilton İstanbul Bomonti Hotel’de bugün saat 15:00’te başlayacak ödül merasiminde 8 ana başlıkta mükafatlar dağıtılırken hangi kısımların hangi saat aralığında verileceği iştirakçilere bildirilecek. Böylelikle iştirakçiler ödül merasimi sırasında networking imkanı da bulacak.

Açılış konuşmalarının akabinde birinci olarak “SocialBrands Bilgi Analitiği Ödülleri”, “Craft”, “Strateji” ve “Deneyim Tasarımı” kısımlarında mükafatlar sahiplerini bulacak. Ardından gelen mola ise bölüm profesyonellerine birbirleri ile irtibat kurmaları için vakit yaratacak.

Törenin ikinci kısmında “Medya”, “Sosyal Sorumluluk ve Sürdürülebilirlik” ve “Film” kısımlarında kazananlar sahneye çıkacak.

Günün son molasının ardındansa “PR” ve “Sosyal Medya ve Dijital” kısımlarında mükafatlar sahipleriyle buluşacak.

Ödül merasimi eşzamanlı olarak Decentraland’te gerçekleşecek!

Ödül merasimi, Brandverse Awards Youtube kanalında canlı olarak yayınlanırken, Metaverse360 Agency sponsorluğunda eş vakitli olarak Decentraland’te gerçekleşecek. Decentraland üzerinde gerçekleşecek merasime katılmak isteyenler saat 15.00 itibarıyle Brandverse Awards web sitesini ziyaret ederek aktifliğe ulaşabilecek.

Tüm ödül kazananlara mükafatları birebir vakitte NFT olarak da takdim edilecek. 

Brandverse Awards’ta ödül kazananları tamamı ise gecenin sonunda Brandverse Awards web sitesinde yayında olacak.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.