Evlat edindiği kızıyla evlenmişti! Woody Allen festivalde protesto edildi

Evlat edindiği kızıyla evlenmişti! Woody Allen festivalde protesto edildi

ABONE OL
Eylül 5, 2023 15:12
Evlat edindiği kızıyla evlenmişti! Woody Allen festivalde protesto edildi
0

BEĞENDİM

ABONE OL

1997 yılında patlak veren aşkta Woody Allen 56, Soon Yi Previn ise 21 yaşındaydı. Çift olayın duyulmasından 5 yıl sonra evlendi. Artık iki çocuklarıyla keyifli bir hayat sürüyor.

Woody Allen, npr.org’dan Sam Fragoso’ya verdiği röportajda bu ilgiyle ilgili olarak “Onunla bağ yaşamaya başladığımda bunun kısa vadeli bir bağlantı olacağını düşünüyordum. Önemli olmadığını sanıyordum. Fakat sonra su aktı ve yolunu buldu” diye konuşmuştu.

“ARAMIZDAKİ YAŞ FARKI SORUN YARATMADI”

Woody Allen, kelamlarına şöyle devam etmişti:

Sonra birlikte vakit geçirmeye başladık. Akabinde birlikte yaşamaya başladık ve bundan hoşlandık. Aramızdaki yaş farkı ise sorun yaratmadı. Hatta bu bizi destekledi.

“TECAVÜZ KÜLTÜRÜNE HAYIR”

Yönetmen Wood Allen, son sineması “Coup de Chance”ın Venedik Sinema Şenliği’ndeki prömiyerine eşi Soon Yi Previn ve kızlarıyla birlikte katıldı. Allen, aktiflik sırasında protesto edildi. Şenliğin kırmızı halısının önünden geçen bir küme protestocu, “Tecavüz kültürüne hayır” sloganları attı.F

İsmini Melania olarak veren göstericilerden biri The Hollywood Reporter’a yaptığı açıklamada “Ülkemizde bayan cinayetleri salgını varken, taarruz ile suçlanan erkekleri kutlayan bu şenliğin tecavüz kültürünü protesto ediyoruz” dedi.

“PROTESTO ETMEYE KARAR VERDİK”

Bir öbür protestocu Martha ise hareketlerinin gayesini şöyle açıkladı:

Film şenliğinin, haklarında toplam 17 cinsel akın tezi bulunan bir değil üç direktörü davet etme kararını protesto etmeye karar verdik. Adalet sisteminin müsamahayla yaklaşma eğiliminde olduğu güçlü ve tesirli erkeklerden bahsediyoruz. Asıl istediğimiz, bu erkekleri şenliğe davet ederek tecavüz kültürünü olağanlaştıran, vurgulayan ve mağdurları görünmez kılanlara bir bildiri vermek.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.