‘Dönence’nin çok konuşulacak karakterleri

‘Dönence’nin çok konuşulacak karakterleri

ABONE OL
Temmuz 3, 2023 09:36
‘Dönence’nin çok konuşulacak karakterleri
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Ekrana gelen tanıtımları ile izleyicinin dikkatini çeken ve büyük bir merakla beklenen ‘Dönence’nin çok konuşulacak karakterleri şöyle…

Sümeyye Aydoğan (Gece)

Gece’nin (19) en büyük hayali, sevgilisi Miro (Emir) ile birlikte besteledikleri müzikleri kitlelere ulaştırmaktır. Fakat tüm hayatı boyunca yaptığı üzere tekrar kız kardeşi için hayallerini ertelemek zorunda kalır. Ailesinin kardeşine daha sakin ve huzurlu bir ortam sağlama isteği üzerine onlarla birlikte kendisini bir anda İzmir/Foça’ya taşınmış bulur. Foça’ da Gece’yi neler bekliyordur?

Caner Topçu (Özgür)

Özgür (23), denize aşık bir kaptan olmasına karşın, özel ihtiyaçlı kardeşi Rüzgar için tüm hayallerinden vazgeçmiş, gizemli bir gençtir. Tüm hayatını kardeşine adayan Özgür aşka da kapılarını böylelikle kapatmıştır. Gece’nin Foça’ya gelişiyle Özgür hayatı ıskalamaması gerektiğini fark edip, kalbine kelam geçirebilecek midir?

Ülkü Hilal Çiftçi (Gülce)

Gülce (17) özel ihtiyaçlı bir bireydir. Özel durumu nedeniyle gürültü, yüksek ses, kaotik ortamlar, dokunulmakta ısrar edilmesi, mevcut ve alışkın olduğu nizamın değişmesi üzere birçok durumdan ajite olmaktadır. Tüm bu aksiliklere karşın üstün zekaya, fotoğraf ve ezber konusunda fevkalade yeteneğe sahiptir. Beşerlerle bağlantı kurma konusunda kahırlar yaşayan Gülce için Foça’ya taşınmak düzgün gelecek midir?

Didem İnselel (Verda)

Verda (45) Gece ve Gülce’nin annesidir. Gülce’nin muhtaçlıkları için akademik mesleğini bırakıp kendini ona adamıştır. En büyük isteği, kızı Gülce’nin, onlar olmadan da hayatta kalacak kadar güçlü hale gelmesidir. Kızı için Foça’ya taşınan Verda’yı hiç hesap etmediği imtihanlar beklemektedir. Verda bu imtihanların üstesinden gelebilecek midir?

Emre Kınay (Cem)

Cem (47) Verda’nın eşi, Gece ve Gülce’nin babasıdır. Yetenekli bir mimar olması bir yana, aile babası olmak için yaratılmış üzeredir. Lakin Cem’in ailesinden bile sakladığı büyük sırrı Foça’ya taşınmasıyla onu zorlamaya başlar. Yıllardır tüm zorlukların sevgi bağıyla üstesinden gelmiş ailenin hayatı Cem’in sırrı yüzünden altüst olacak mıdır?

Doğa Karakaş (Rüzgar)

Rüzgar (17) özel ihtiyacı olan bir gençtir. Sahip olduğu tek ailesi, her anında onun yanında olan ve birlikte olmaktan keyif aldığı ağabeyi Özgür’dür. Rüzgar, sempatik ve sıcakkanlı oluşuyla kasaba halkının gözdesidir. Özgür, onunla ilgili sırrı öğrenmesiyle birlikte Rüzgar’ı neler beklemektedir?

Atakan Hoşgören (Emir)

Emir, nam-ı öbür Miro(20) sevgilisi Gece’yle birlikte müzik yapma hayalleri kuran bir gençtir. Babası İrfan yüksek diplomat, annesi Emel ise davranış bilimlerinde uzmandır. Miro Gece’ye sürpriz yapmak için gittiği Foça’da hayatını mahvedecek bir olaya karışır. Pekala Miro bu beladan kurtulabilecek midir?

Ogün Kaptanoğlu (Harun)

Harun (55) varlıklı bir iş adamı ve bir hayır severdir. Foça’da oğlu Cet ile yaşamaktadır. Oğlunun ilhamıyla, özel ihtiyaçlı çocuklar için açtığı “Ata Sörf ve Yelken Kulübü” kasabanın çekim merkezi haline gelir. Bu kulüp sayesinde Verda ve ailesi Harun’a komşu olmuştur. Harun, Verda’nın güç anlarında en büyük destekçisi haline gelir. Bu durum Harun ve Cem ortasında bir tansiyona neden olacak mıdır?

Nazlı Çetin (Sera)

Sera (19) Gece’nin liseden en yakın arkadaşıdır. Annesini kaybettikten sonra, babası diğeriyle evlenmiş ve yeni aileye Sera’yı almamıştır. Kızını paraya boğarak kendisinden uzak kalmasını sağlar. Eğlenceli, uçarı bir kız olan Sera, derinlerde babasına duyduğu öfke ve sevgi hasretini de vakit zaman yaşar. Foça, aradığı aile sıcaklığını ve sevgiyi Sera’ya verebilecek midir?

‘Dönence’, merakla beklenen birinci kısmı ile 4 Temmuz Salı akşamı Kanal D’de…

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.