Davayı kaybedince İspanya’ya taşınmıştı! Koltuk değnekleriyle görüntülendi

Davayı kaybedince İspanya’ya taşınmıştı! Koltuk değnekleriyle görüntülendi

ABONE OL
Eylül 2, 2023 08:48
Davayı kaybedince İspanya’ya taşınmıştı! Koltuk değnekleriyle görüntülendi
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Derleyen: Buse Bulat / Milliyet.com.tr
ABD’li oyuncu Johnny Depp’in, 2011 yılında birlikte rol aldıkları ‘The Rum Diary’ sinemasının setinde tanıştığı ve yaklaşık iki yıl süren evliliğin akabinde olaylı bir biçimde boşandığı Amber Heard ile birbirlerine karşılıklı olarak açtıkları milyonlarca dolarlık dava, 1 Haziran 2022’de sonuçlandı.

Jüri, Heard’ün Depp’e iftira attığına ve eski eşine 10 milyon dolar cezai tazminata ek olarak, aktörün ziyanlarını karşılamak için de ekstra 5 milyon dolar telafi edici tazminat ödemesi gerektiğine karar verdi.

Ancak sonrasında bu sayı, 5 milyon dolardan Virgina eyaletinin bu cins tazminatlar için hududu olan 350 bine düşürüldü. Heyet, Herad’ün de Depp’in avukatı üzerinden karalandığına ait suçlamadan birini kabul ederek, Depp’in Heard’e 2 milyon dolar tazminat ödemesine hükmetti.

UZLAŞMAYA GİTTİLER

Bu kararların akabinde karşılıklı temyiz müracaatında bulunan Johnny Depp ve eski eşi Amber Heard, Aralık 2022’de ise karalama davalarını nihayet tahlile kavuşturarak; çağdaş vakitlerin en olaylı Hollywood boşanmasına son verdiler. İkilinin avukatları, Heard’ün sigorta şirketinin; Depp’e 1 milyon dolar ödemesini öngören bir mutabakat imzaladı.

İSPANYA’YA TAŞINDI

Amber Heard, Davayı kaybetmesinin akabinde Hollywood’u ter ederek; İspanya’nın Madrid kentine taşındı. Eşine borçlu olduğu 1 milyon doları sigorta şirketi aracılığıyla ödeyen Heard, şimdilerde iki yaşındaki kızı Oonagh ile sakin bir ömür sürüyor.

KOLTUK DEĞNEKLERİYLE GÖRÜNTÜLENDİ!

37 yaşındaki yıldız son olarak koltuk değnekleriyle topallayarak yürürken görüntülendi. Aktris, kızının bebek otomobilini iten kardeşi Whitney Henriquez ile birlikte gülümserken ve mahallî muhabirlerle konuşurken görüldü.

Ünlü isim, kendisini görüntüleyen fotoğrafçılara Kasım ayı başında yapılacak olan New York City Maratonu için idman yaparken kalçasını incittiğini söyledi.

Güzel oyuncunun, ağır koşu programına orta vermek zorunda kalmasına neden olan sakatlığına karşın keyfinin yerinde olması dikkat çekti.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.