Buğra Bahadırlı: ‘Hayatımda birileri olmayacak’ dersem yalan söylemiş olurum!

Buğra Bahadırlı: ‘Hayatımda birileri olmayacak’ dersem yalan söylemiş olurum!

ABONE OL
Temmuz 26, 2023 23:24
Buğra Bahadırlı: ‘Hayatımda birileri olmayacak’ dersem yalan söylemiş olurum!
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Geçtiğimiz sene ekim ayında akciğer kanseriyle uğraş ederken 59 yaşında hayatını kaybeden oyuncu Billur Kalkavan’ın sevgilisi Buğra Bahadırlı, Nişantaşı City’s’de görüntülendi.

39 yaşındaki oyuncu, ayaküstü gazetecilerle konuşarak; şu sözleri kullandı:

Vefatı bir yıla yaklaşıyor. Hala çok seviyorum. Benimle birlikte yaşıyor. Hasretim çok artıyor. Meskenin her yerinde o var. Herkes kedileri seviyor, onlar bizim çocuklarımız. Evdeler hala… Kalbimde yeri öbür…

“En çok o benim keyifli olmamı isterdi. Hala bana dayanak verdiğini hissediyorum. Benim hala meskende ağlamalarım devam ediyor” diyen Bahadırlı; “Ona daima, ‘Seni çok seviyorum’ diyorum. Kendisi, ’90’a kadar yaşayacağım. Hayatı seviyorum’ kaygısı. Yaşadığımız her nefeste şükrederek yaşayıp, kalp kırmamak gerekiyor” halinde konuştu.

“KENDİMİ HAYATA BAĞLAMAYA ÇALIŞIYORUM”

Kendisini spora verdiğini söyleyen Bahadırlı, “Biraz daha kendimi hayata bağlamaya çalışıyorum. Sporla psikolojimi toparlamaya çalışıyorum. Sağ olsunlar arkadaşlarım yanımda… Motivasyonum düşükken iş dünyasına çok sarılmak istemedim. Artık işe biraz tartı veriyorum” dedi.

Oyuncu, “Billur Kalkavan’ın ismini yaşatmak için hayatını sinema yapmayı düşünüyor musunuz?” sorusuna, “Billur’u daima yaşatacağım. Billur benim için algıydı ve ışıktı. Onu yaşatmamız lazım. Hastalığı periyodunda çok sevildiğini anladı” karşılığını verdi.

“EVDE BİR ŞEY YAPARKEN AĞLIYORUM”

Bahadırlı, “Oyunculuğa geri dönecek misiniz?” sorusunu, “Görüştüğüm birkaç bir şey var ancak sete gidip çalışacak yoğunlukta kendimi hissetmiyorum. Boşluğa düştüm. İnsanın karısını kaybetmesi güç. Konutta bir şey yaparken ağlıyorum” halinde cevapladı.

“HEMEN AŞK YAŞAMAM MÜMKÜN DEĞİL”

Ünlü isim, “Size, ‘Bana bir şey olursa evlen’ demiş miydi?” sorusu karşısında ise “Yaşadığı devir, ‘Çocuk sahibi olmak istersen o bayanı ben bulurum’ demişti. Hayatımda birileri olacak. Olmaz dersem palavra söylemiş olurum” dedi ve ekledi:

Bizim yaşadığımız ilgi özeldi. 14 yıl boyunca inşa ettik. Birbirimize hiçbir vakit sırtımızı dönmedik. Elimizi hiçbir mevzuda bırakmadık. Billur ile hoş aşk yaşadık. Dünyanın en şanslı erkeğiyim. Billur ile mevte giderim, bir saniye bile düşünmem… Çok pahalıydı. Onu kalbimde yaşatacağım. Son bir aydır sokağa yeni yeni çıkıyorum. İnsan yas sürecini yaşamalı… Aşkı çabucak yaşayabilir miyim, mümkün değil.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.