Ateş’ten herkesi şaşırtan karar! Leyla gecede fırtına gibi esti

Ateş’ten herkesi şaşırtan karar! Leyla gecede fırtına gibi esti

ABONE OL
Temmuz 27, 2023 09:48
Ateş’ten herkesi şaşırtan karar! Leyla gecede fırtına gibi esti
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Yönetmenliğini Ali Bilgin’in üstlendiği, Kübra Sülün’ün senaryosunu yazdığı, oyuncu takımında Kerem Bürsin ve Hafsanur Sancaktutan dışında Hatice Aslan, Şerif Erol, Cemre Ebüzziya, Nazmi Kırık, Aziz Caner İnan, Mine Kılıç, Oğulcan Arman Uslu, Durukan Çelikkaya, Lara Pera Aslan, Özgün Akaçca, ve İsmin Külçe üzere genç ve usta isimler yer aldığı Ya Çok Seversen’in yeni kısmında;

BERİT BULUNDU 

Füsun’un Leyla’dan kurtulmak için yaptığı plan denetimden çıktı. Berit’in saklandıkları yerde olmadığını gören Aydos ve Ilgaz kardeşlerini bulamayınca panik oldular. Leyla, Berit’in kuşlara olan düşkünlüğünü hatırlayınca küçük kız bulundu.

Berit’i bulmuş olmanın verdiği memnunlukla elinde kahve Ateş’in yanına giden Leyla, duyduğu cümle ile şoke oldu: Artık gitme vaktin geldi…

‘LEYLA’NIN HATASIZ OLDUĞUNU ÖĞRENDİ’

Leyla’nın özrü de Ateş’e geri adım attırmadı. Beklenmediği bir anda işten çıkarılmak Leyla’nın moralini alt üst etti. Uzun süren sessizliğini birinci kez Leyla ile bozan Benit, bu ani ayrılıktan hiç de şad olmadı. Yakup’un ısrarıyla holdinge gelen Leyla, Ateş’in toplantıda olduğunu öğrenince Umut ile konuştu. Ateş bu sürpriz buluşmayı yanlış anladı. İlter, Füsun’un çiftlikteki çalışanlarla yaptığı işbirliğini ortaya çıkardı. İlter ile plan yaparak Füsun ve Umut’un çiftliğe gelmesini sağlayan Ateş, onları sert bir lisanla uyardı. Aydos ve Ilgaz’ın konuşmasına şahit olan Ateş, Berit’in kaybolması olayında Leyla’nın hatasız olduğunu öğrendi.

‘LEYLA ÇOCUKLARIN YANINA GERİ DÖNDÜ’

Leyla’ya ulaşmak için her yolu deneyen Ateş, sonunda onu buldu. Ateş, Leyla’yı çiftliğe dönmeye ikna etmeye çalıştı; beklediği cevabı bir türlü alamayınca ‘Seni meskende bekliyorum’ diyerek ayrıldı. Çok geçmeden Leyla, Yakup’un da ısrarıyla çocukların yanına geri döndü.

‘ATEŞ, CİHANLI AİLESİ’Nİ İŞE ALDI’

Dünyaca ünlü bir marka ile imzalar atılmak üzereyken toplantıyı basan Ateş, muahedeye pürüz oldu. Ateş, Berit’in yaşadığı meseleleri çözmek için Leyla ile birlikte kardeşini psikoloğa götürdü. Görüşme ikilinin tartışmasıyla bitti. Füsun ile yaptıkları mutabakatın akabinde çiftlikteki tüm çalışanların işine son veren Ateş, Cihanlı Ailesi’ni işe aldı.

‘MEKANA MÜKEMMEL BİR GİRİŞ YAPTI’

İlter’in yeni çalışanları tanıtmak için çağırdığı Leyla, karşısında ortaklarını görünce şoke oldu. Bige ile birlikte gece gündüz sunum için çalışan Ateş, elbiseyi taşıyacak kişinin “asi, gururlu, canlı acısa bile baş tutacak biri” olmasını istedi. Gelen modelleri beğenmeyen Ateş, elbiseyi giyecek kişi olarak Leyla’yı seçti. Ateş’in teklifini evvel reddeden Leyla, sonunda ikna oldu. Hazırlıkları günlerce süren gece geldi çattı. Arcalı markasının en beğenilen dizaynını giyen Leyla, yere harika bir giriş yaptı.

‘GECEDE FIRTINA ÜZERE ESTİ’

Güzelilği ile başta Ateş olmak üzere herkesi büyülemeyi başaran Leyla, gecede fırtına üzere esti. Geceyi meselesiz bir biçimde bitiren Leyla, Umut’tan kendisini meskene bırakmasını istedi. Leyla ile Umut’un yakınlığı Bige’nin işine geldi. Tanıtım sonrası imzalanan mutabakatları Ateş ile birlikte kutlayan Bige, onu konutuna gitmeye ikna edemedi. Çiftliğe döndüğünde Umut ve Leyla’yı birlikte gören Ateş, kıskançlık krizine girdi.

Dizinin final sahnesinde; Ateş, Leyla’ya karşı olan hislerine daha fazla mahzur olamadı.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.