Arnold Schwarzenegger ölümden dönmüş! ‘Doktorlar büyük bir hata yaptı’

Arnold Schwarzenegger ölümden dönmüş! ‘Doktorlar büyük bir hata yaptı’

ABONE OL
Eylül 7, 2023 14:00
Arnold Schwarzenegger ölümden dönmüş! ‘Doktorlar büyük bir hata yaptı’
0

BEĞENDİM

ABONE OL

İlki 1984 yılında çekilen, James Cameron imzalı Terminatör serisiyle hafızalarda yer eden Arnold Schwarzenegger, aort kapağının değiştirildiği 2020 yılındaki üçüncü kalp ameliyatı sırasında birtakım komplikasyonların oluştuğunu söyledi.

“UYANDIM VE TABİPLER ‘BİR YANILGI YAPTIK’ DEDİ”

‘Terminator: Dark Fate’ sinemasını çekmeden evvel gözlerini hastanede açtığını ve ameliyatının iç kanamaya neden olduğunu belirten Hollywood yıldızı, “Uyandım ve hekimler bana ‘Bir yanılgı yaptık, seni çabucak ameliyata almak zorunda kaldık. Vakti geri getiremezsiniz. Çok korkunçtu!” tabirlerini kullandı.

“ZATÜRRE OLABİLECEĞİMİ SÖYLEDİLER”

Korkutucu bir durumun ortasındaydım. Nasıl kurtulacaktım? Kendinize gelip, ‘Tamam artık yapmam gereken şey hastaneden çıkmayı başarmak’ demelisiniz. Birinci 10 adımını attıktan sonra kendimi aptal üzere hissediyordum lakin tabipler akciğerlerimi kullanmam gerektiğini, yoksa zatürre geçirip ölebileceğimi söylediler.

ALTI AY SONRA YENİ SİNEMA ÇEKTİ

Pozitif bir bakış açısı benimsediğini lisana getiren Arnold Schwarzenegger, taburcu olduktan sonra üç ay sonra altıncı Terminatör sinemasını çektiğini açıkladı.

ÜÇ KERE KALP AMELİYATI GEÇİRDİ

Ünlü oyuncu, Kasım 2020’de ameliyat olduğunu duyurmuştu. Cleveland Clinic’teki hastane yatağında çekilen bir fotoğrafını paylaşan aktör, aort kapağının değiştirildiğini belirtmişti. Birinci olarak kısmen tıkanmış kalp kapakçığının değişmesi için 1997 yılında ameliyat masasına yatan, 2018’de pulmoner kapak operasyonu geçiren Schwarzenegger’a, ikinci kalp ameliyatı sonsrası takipçilerinden ‘geçmiş olsun’ bildirileri yağmıştı.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.