13’üncü kez bıçak altına yatan ünlü modelin annesi konuştu: Göğüsleri gülünç görünüyor!

13’üncü kez bıçak altına yatan ünlü modelin annesi konuştu: Göğüsleri gülünç görünüyor!

ABONE OL
Temmuz 5, 2023 10:00
13’üncü kez bıçak altına yatan ünlü modelin annesi konuştu: Göğüsleri gülünç görünüyor!
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Derleyen: Buse Bulat / Milliyet.com.tr
İngiliz model Katie Price (45), bu yılın başlarında ‘Britanya’nın en büyük göğüslerine’ sahip olmak için bıçak altına yattı ve bu onun toplamda 13’üncü göğüs estetiği oldu. Ünlü ismin annesi Amy Price, kızının estetik yaptırma sevdasından duyduğu tasayı lisana getirerek; Katie’nin ameliyat randevularını gizlice iptal ettiğini itiraf etti.

“ERKEN YAŞTA BAŞLADI”

This Morning’in geçtiğimiz dün yayınlanan kısmında konuşan Amy, kızının estetik ameliyat sevgisi hakkında; “Sürekli estetik yaptırma isteği mutsuzluktan kaynaklanıyordu. Bu Katie için erken yaşta başladı, kıyıda bir fotoğraf çekimi yapıyordu ve birisi ona ‘Göğüslerin yok, nasıl üçüncü sayfa modeli olabilirsin?” dedi” tabirlerini kullandı.

“Kızımın ameliyat olmasını istemiyordum” diyen Price, “Bu yüzden onun birkaç ameliyat randevusunu iptal ettim. Bunu fark ettikten sonra bana bir daha ne vakit ameliyat olacağını söylemedi” halinde konuştu ve ekledi:

Katie’nin yaşadığı şeyin Beden Dismorfik Bozukluğu olduğunu ve dövme yaptırmasının da bu hastalıktan kaynaklandığını düşünüyorum. Bana sorarsanız bu kadar ameliyattan sonra göğüsleri gülünç görünüyor.

“FRANKENSTEIN’IN GELİNİ ÜZERE GÖRÜNECEK”

Amy Price, kızına bıçak altına yatmaktan vazgeçmesi için yalvardığını da belirterek; “Sonunda ‘Frankenstein’ın Gelini’ üzere görüneceğinden korkuyorum” dedi.

Yakında yayınlanacak olan otobiyografisi ‘The Last Word’de de kızından bahseden Price, Katie’nin ‘erkekleri cezbetmek için’ görünüşünü değiştirmediğini, lakin ilgilerinde kriz yaşadığında bıçak altına yatma alışkanlığı olduğunu belirtti:

Çoğu insan berbat bir gün geçirdiğinde ya da kendini biraz berbat hissettiğinde tırnaklarının rengini değiştirir yahut saçlarını boyar fakat Katie bedeninin biçimini değiştiriyor. Yıllar geçtikçe hepimiz bunu Kate’in kişiliğinin bir modülü olarak kabul etmeye başladık. Onu bu kadar çok estetik yaptırmaması konusunda uyarıyorum fakat bana ‘boşa nefes tüketmememi’ söylüyor.

“GÖĞÜSLERİMİN DÜZMECE GÖRÜNMESİNİ İSTİYORUM”

Öte yandan Katie Price, OK! mecmuasına konuşarak; “Göğüslerimi seviyorum. Sahiden çok çabuk güzelleşti ve hiç acımadı. Bu muhtemelen yardımcı olmuyor, zira çabuk iyileştiğim rahatsız olmuyorum ve daha fazla ameliyat yaptırıyorum. Büyük göğüslere ve küçük bir bedene sahip olmayı seviyorum, bu görünüm her vakit hoşuma gitmiştir. Şayet bir göğüs estetiği yaptırıyorsam onların uydurma görünmesini istiyorum, doğal görünmelerini istemiyorum. Doğal görünümü sevmiyorum. Ben yalnızca o eski biçim Amerikan Playboy pin-up görünümünü seviyorum” açıklamasında bulunmuştu.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.