‘Camdaki Kız’ nefes kesti! Nalan ve Sedat tekrar evlendi

‘Camdaki Kız’ nefes kesti! Nalan ve Sedat tekrar evlendi

ABONE OL
Haziran 15, 2023 22:00
‘Camdaki Kız’ nefes kesti! Nalan ve Sedat tekrar evlendi
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Merve BARUT / Milliyet.com.tr – Kanal D’nin sevilen dizisi ‘Camdaki Kız’ heyecan dolu 82’nci kısmıyla ekranlara veda etti. Dizinin final kısmında; Laz Kızı, Hayri’nin daha evvel boşandığını öğrendikten sonra çok öfkelendi ve gözünü karartıp intikamını almak için Hayri’nin karşısına çıktı. Hayri’yi bıçaklayan Laz Kızı olay yerinden kaçtı. Sıhhat takımları olay yerinde geldiklerinde Türkan’a ”Başınız sağ olsun” deyince Türkan hudut krizi geçirdi. Sevdiği adamın katili olan Laz Kızı daha sonra ise polis merkezine gitti ve kabahatini itiraf etti.

SEDAT, HAYRİ’NİN ÖLDÜRÜLDÜĞÜNÜ ÖĞRENDİ

Hayri’nin kızı Zeynep, Nalan’ı arayıp ”Babam yaralandı. Buraya gelsen çok düzgün olur. Nalan abla gel” dedi. Nalan aldığı telefonun akabinde çabucak yola çıktı. O sırada, Hayri’nin dükkanının önüne giden Sedat, Hayri’nin öldürüldüğünü öğrenince büyük bir şok yaşadı. Hayri’nin acı haberini alan Murat ”Ah be Hayri abi ya. O çocuklar ne yapacak? Nalan abla ne yapacak?” diye ağladı.

”BANA YAMUK YAPTI”

Sude, gözaltına alınan Laz Kızı’nı ziyarete gitti ve Hayri’nin öldüğü haberini verdi. Laz Kızı da ”Başından beri sen halkıymışsın. Halbuki her şey yalanmış. Bana ‘evliyim’ dedi. İki sene evvel boşanmışlar. Kim bilir kaç bayanı bu türlü kandırdı. Haklıymışsın işte. Gebersin gitsin, cehennemin tabanına kadar yolu var. Ben ona kırk kez ‘bana palavra söyleme’ dedim. Hayatımda kimseye inanmamıştım, ona inandım. Lakin bana yamuk yaptı. Bana kelam ver, bu yol yol değil. Çıkıp gideceksin buradan. Bir kalpsizin ellerine hayatını bırakmayacaksın. Bana kelam ver. Benim üzere olmayacaksın” dedi.

”BENİM YÜZÜMDEN OLDU”

Nalan, Türkan’ın meskeninin önüne geldiği sırada Hayri’nin yerde yatan cansız vücudunu gördü. Olay yerine gelen sıhhat takımları, Hayri’nin cansız vücudunu ambulansa koyup götürdü. Nalan bir köşede tüm olup biteni anlamaya çalıştı ve Türkan’a ”Öldü mü? O bayanın ağabeyleri mi yaptı? Benim yüzümden oldu. Bugün bana gelip veda etti” dedi. Türkan da Nalan’a sarılıp ”Bizi bıraktı abla” diye ağladı. Hayri’nin mevti Nalan, Türkan ve kızlarını çok sarstı.

NALAN GERÇEKLERİ ÖĞRENDİ

Murat, Türkan’ın meskenine geldi ve öğlenden sonra Hayri’yi toprağa vereceklerini söyledi. Türkan, Murat’a Laz Kızı’nın neden bu türlü bir şey yaptığını sordu. Murat da ”Bu Laz Kızı’nın bir arkadaşı vardı Sude, onunla konuştum. Laz Kızı sizi araştırmış ve iki yıl evvel boşandığınızı öğrenmiş. Az evvel tutuklayıp cezaevine gönderdiler. Gece gidip kendisi teslim olmuş” dedi.

Bu sırada gizlice Murat ile Türkan’ın konuşmasını dinleyen Nalan gerçekleri öğrendi. Nalan ”Hayri’yi o bayan mı öldürdü? Ağabeyleri vardı peşinde. Türkan yanıt ver. Aşikâr ki biliyorsun” dedi. Türkan da Hayri’nin peşinde Laz Kızı’nın ağabeylerinin olmadığını açıkça itiraf etti. Nalan, Hayri’nin Laz Kızı’na aşık olduğunu ve Hayri’nin kendisine palavra söylediğini anladı.

SEDAT’IN ATILIMI HERKESİ ŞAŞIRTTI

Hayri’nin öldürüldüğünü gazeteden öğrenen Sedat, Tako’ya tüm defin süreçleriyle ilgilenmesini söyledi. Cenazede en büyük yardım Sedat’tan geldi ve herkesi şaşırttı. Billur da haberi alır almaz Nalan’ı aradı ve görüştüler. Nalan cenazeye gitmek, Hayri’ye veda etmek istediğini ancak nasıl yapacağını bilmediğini söyledi. Cenazeden sonra taziye meskenine Sedat yemek gönderdi. Hayri’nin kızları için de pasta yolladı.

Billur, Sedat’ı arayıp Hayri’nin küçük kızının yemek yemediğini ve kimseyle konuşmadığını söyledi. Sedat, Hayri’nin kızlarına pedagog ayarlamak için elinden geleni yapacağını söyledi. Sedat bir defa daha babasının takdirini topladı. Sedat, Mercan’ı görmek için Türkan’ın konutuna gitti. Babasının vefatından sonra tek söz bile etmeyen Mercan’ı konuşturmayı Sedat başardı.

Hayri’nin vefatının üzerinden bir yıl geçti ve Hayri’nin kızları okula başladı. Türkan, kızlarıyla birlikte Nalan’ın konutuna taşındı. Bu süreçte fotoğraf yapmaya başlayan Nalan da birinci standını açtı. Billur ile Muzo’nun çocuğu dünyaya geldi.

SEDAT, BABASININ ONAYINI ALDI

Sedat, Nalan’ı doğum gününde yemeğe davet etti. Yemeğe gitmeden evvel Sedat babasıyla konuştu ve ”Bana en çok kızdığın vakitlerde bile içten içe inanmaktan vazgeçmediğin için teşekkür ederim. Biliyorum en çok da Nalan’ı üzdüğüm vakitlerde kızdın bana. Ben Nalan’a yine birlikte bir yola çıkma teklifinde bulunacağım. Senin de onayını almak istedim” dedi.

YILLAR SONRA TIPKI MASADA BULUŞTULAR

Nalan, Sedat ile birinci sefer buluşurken giydiği elbisesini yine giydi ve ikili, yıllar sonra birinci buluşmalarını tekrar yaşadılar. Sedat, Nalan’a içini döktü ve ”Yıllarca ne düşündüm biliyor musun? Seninle birinci göz göze geldiğimiz bu ana geri dönebilmeyi. Yaptığım bütün yanlışları silip, seninle birinci tanıştığımız güne uyanmayı çok istedim. Seninle gurur duyuyorum. Yaşadığın onca şeye karşın dimdik durabildiğin için. Ben ne yapardım bilmiyorum lakin sen başardın. Kendi doğum gününde benim yanımda olmayı tercih ettiğin için teşekkür ederim” dedi.

”BENİMLE EVLENİR MİSİN?”

İlerleyen dakikalarda Sedat, Nalan’a içini açtı ve ona evlilik teklifi etti:

Ben çok bekledim ancak bu soruyu sorabilmek için daha fazla bekleyemeyeceğim. Sen benim için çok değerlisin. Bu değeri sana hissettirmeme müsaade verir misin? Benimle yeni bir yola çıkar mısın? Her şeyi unutup, her şeyin başladığı bu yerde seninle en başa dönmek ve yine başlamak istiyorum. Benimle tekrar evlenir misin? Daha evvel yaşadıklarımız hiç olmamış üzere. Tekrar lakin birinci sefermiş üzere. Benimle evlenir misin?

SEDAT VE NALAN’IN BEBEĞİ OLDU

Sedat ile Nalan’ın bu defa apayrı iki kişi olarak oturdukları masadan herkesi keyifli eden bir karar çıktı. Nalan, Sedat’a bir talih daha verdi ve ikisi için farklı bir öykü başladı. Yaşayamadıkları o hayatı tekrar yaşamaya karar veren Sedat ile Nalan, yine evlendiler ve bir yıl sonra bebekleri dünyaya geldi. Hem Nalan ve Sedat hem de öbürleri için hayat eksikleriyle de olsa tekrar rayına oturdu.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.