Meryem Uzerli’nin makyajı sosyal medyaya damga vurdu

‘Muhteşem Yüzyıl’ dizisinde hayat verdiği ‘Hürrem Sultan’ karakteriyle şöhreti yakalayan Meryem Uzerli, geçtiğimiz ocak ayında kızı Lily Koi’ni …

By

‘Muhteşem Yüzyıl’ dizisinde hayat verdiği ‘Hürrem Sultan’ karakteriyle şöhreti yakalayan Meryem Uzerli, geçtiğimiz ocak ayında kızı Lily Koi’ni kucağına alarak ikinci kez anne olmanın mutluluğunu yaşamıştı.

Ünlü oyuncu Meryem Uzerli doğum kilolarından hızla kurtulmuştu. Sosyal medya paylaşımlarıyla dikkat çeken Uzerli, mayolu pozları ile çok konuşulmuştu.

Doğumdan sonra projelerine hızla devam eden Meryem Uzerli, neredeyse her gün yeni bir paylaşımla gündeme geliyor. Uzerli, bu kez de yaptırdığı makyajla dikkat çekti.

Sosyal medyada yayınladığı fotoğrafla dikkat çeken ünlü oyuncunun bu fotoğraflarına binlerce yorum ve beğeni geldi.

Öte yandan Lara adından bir kızı olan Meryem Uzerli ikinci kızına Lily Koi adını vermişti.

“ÇOK MUTLUYUZ”

Meryem Uzerli, anne olduğunu, minik kızıyla verdiği pozları paylaşarak duyurmuştu. Oyuncu, fotoğraflarına “Ablan, baban ve ben seni ailemizde ağırladığımız için çok mutluyuz” notunu düşmüştü.

Uzun süredir ekranlardan uzak olan güzel oyuncu, doğuma sayılı günler kala hamilelik pozlarını da sosyal medya hesabından paylaşmıştı.

“AİLE KURUYORUZ”

Meryem Uzerli, kızı Lara kardeş istediği için çocuk sahibi olduğunu söylemişti. Oyuncu, daha önce Amerikalı sevgilisinin adını açıklamak istememiş “Çok mutluyuz, aile kuruyoruz” demişti.

TÜKENMİŞLİK SENDROMUNA YAKALANMIŞTI

Öte yandan Meryem Uzerli, büyük bir çıkış yakaladığı ‘Muhteşem Yüzyıl’ dizisinden tükenmişlik sendromuna yakalandığı gerekçesiyle ayrılmış ve sonrasında da kızı Lara’ya hamile olduğunu açıklamıştı.

Bunu da sevebilirsiniz.