Ceyda Düvenci amuda kalkıp poz verdi

Uzun süredir ekranlarda olmayan ve sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla gündemden düşmeyen Ceyda Düvenci, son paylaşımıyla adından söz …

By

Uzun süredir ekranlarda olmayan ve sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla gündemden düşmeyen Ceyda Düvenci, son paylaşımıyla adından söz ettirdi. Instagram hesabında 2 milyondan fazla takipçisi bulunan 43 yaşındaki oyuncu, amuda kalkarak poz verdi.

Oyuncu, belindeki dövmeyi göstererek Şems-i Tebrizi’nin “Düzenin bozulur, hayatım alt üst olur diye endişe etme. Nereden biliyorsun, hayatın altının üstünden daha iyi olmayacağını” sözünü paylaştı.

Ünlü oyuncunun paylaşımı kısa sürede binlerce beğeni alırken, yorumlara kapalı olması dikkat çekti.

“EN GÜZEL KUTLAMAM SENSİN”

Pandemi sürecinde sıkı bir sosyal medya kullanıcısı olan oyuncu Ceyda Düvenci, geçtiğimiz günlerde Engin Akgün ile evliliğinden dünyaya gelen kızı Melisa’nın 10. yaş gününü kutlamıştı.

Oyuncu, eşi Bülent Şakrak, oğlu Ali ve kızı ile aile arasında pasta kesmişti. Melisa’nın doğum gününde duygusal bir paylaşımda bulunan Düvenci, karesine “En güzel kutlamam sensin kızım… Her şey seninle başladı. Seninle ben, ben oldum… Anne oldum, yolumu buldum. Çok seviyorum seni… Balköpüğüm 10 yaşında.” notunu düşmüştü.

“BAL KÖPÜĞÜM GENÇ KIZ OLDU”

Instagram hesabından sık sık mutlu aile pozlarını yayınlayan oyuncu Ceyda Düvenci, geçtiğimiz günlerde Melisa’nın artık genç kız olduğunu duyurmuştu. Ünlü oyuncu, yayınladığı fotoğrafa, “Gün senin günün… Gözümde mutluluk gözyaşları… Balköpüğüm genç kız oldu. Gelsin ritüeller… Kutlayalım yeni zamanını… 18/01/21” notunu düşmüştü.

Düvenci’nin bazı takipçileri, “Bu kızınızın özeli, paylaşmanız doğru değil” şeklinde yorumlar yaparken, bazıları da tebrik etmişti.

Bunu da sevebilirsiniz.