Berrak Tüzünataç: Çer çöp yemem!

Berrak Tüzünataç, Exxen platformunda yayınlanan Hande Kazanova ve Dinçer Güner’in birlikte hazırlayıp sundukları “Astrolojik Şifreler” programına …

By

Berrak Tüzünataç, Exxen platformunda yayınlanan Hande Kazanova ve Dinçer Güner’in birlikte hazırlayıp sundukları “Astrolojik Şifreler” programına konuk oldu.

Kendisiyle ilgili itiraflarda bulunan güzel oyuncu, yalnız bir çocuk olduğundan ve küçükken çok kilolu olduğundan bahsetti.

“KENDİ KENDİMİ BÜYÜTTÜM”

“Annem 18 yaşında evlendi” diyen Berrak Tüzünataç, “19’unda ben dünyaya geldim. Annem kendi hayat mücadelesinin içindeydi. Bu yüzden çok tek başına bir çocuktum, yalnızdım” dedi.

Geçmişiyle yüzleşen oyuncu, “Kendi kendimi büyüttüm. Kendi yağımla kavruldum. Aileden değil de meslek çevremden rol modeller buldum” şeklinde konuştu.

“ÇOK TOMBUL BİR ÇOCUKTUM”

Formda vücuduyla sık sık gündeme gelen Tüzünataç, hep böyle olmadığı çocukken çok kilolu olduğunu anlattı. 36 yaşındaki oyuncu, bu konuda şöyle dedi:

“Çok tombul bir çocuktum. Sonra hızla kilo verdim. Kilo vermemde baba tarafımın şekilciliğinin etkisi oldu. ‘Bir kilo daha alırsan şöyle olur’ derlerdi.”

“ÇER ÇÖP YEMEM”

Vücudunun önemli olduğunu söyleyen Tüzünataç, “Bedenim benim için çok önemli, ona gözüm gibi bakıyorum. 2013’ten beri glütensiz besleniyorum, çer çöp yemiyorum” diye konuştu.

ALİ YÖRENÇ İLE YOLLARINI AYIRDI

Öte yandan yaz başından beri senarist Ece Yörenç’in oğlu Ali Yörenç ile birlikte olan Berrak Tüzünataç, kendisi gibi oyuncu olan sevgilisiyle yollarını ayırmaya karar verdi.

Tüzünataç, Yörenç’i Instagram’dan takibi bıraktı. Magazin basınıyla yıldızı barışmasa da aşklarıyla manşetlerden düşmeyen oyuncunun, ayrılık sebebinin kıskançlık olduğu konuşuluyor.

Bunu da sevebilirsiniz.