Duygu Özaslan dalga konusu oldu: Bittikçe doldurabiliyorum… Duygu Özaslan kimdir?

Sosyal medya fenomeni Duygu Özaslan Maslak’tan taşınarak ünlü isimlerin bulunduğu bir siteye taşındı. Sosyal medya fenomeni Duygu Özaslan, spor …

By

Sosyal medya fenomeni Duygu Özaslan Maslak’tan taşınarak ünlü isimlerin bulunduğu bir siteye taşındı. Sosyal medya fenomeni Duygu Özaslan, spor yaptığı sırada bir markanın suluğunu tanıttı. Peki Duygu Özaslan kimdir? Duygu Özaslan kaç yaşında? Duygu Özaslan’ın yeni evi nerede? İşte soruların yanıtı:

HABERE AİT VİDEO İÇİN TIKLAYIN

YouTube’da çektiği makyaj videolarıyla ünlenen Duygu Özaslan, yaptıklarıyla magazin gündemini meşgul ediyor.Basketbolcu sevgilisi Can Maxim Mutaf’la mutlu bir beraberliği olan güzel fenomen, sosyal medyadan sık sık paylaşım yapıyor. Özaslan, son paylaşımında bir markanın suluğunu tanıttı. Bir dönem kilolarıyla gündeme gelen Özaslan, spor esnasında çektiği tanıtım videosunda kullandığı ifadeler sosyal medya kullanıcılarının dikkatini çekti.

Duygu Özaslan, elindeki suluğun özelliklerini anlatırken kullandığı ifadeler dalga konusu oldu. Özaslan, Instagram hesabının hikaye bölümünden yaptığı paylaşımda, “İstediğim zaman bittikçe doldurabiliyorum. Küçük küçük yudum yudum içebiliyorsunuz” ifadelerini kullanması çok konuşuldu.

LÜKS REZİDANSA TAŞINDI!

Youtuber Duygu Özaslan çektiği videolar ile şöhreti kısa sürede yakaladı. Adından söz ettirmeye devam eden Özaslan şimdi de evi ile gündemde. Uzun süredir yaşadığı Maslak’tan taşınarak Oğulcan Engin’e komşu olan Özaslan, Şişli Esentepe’de bulunan lüks rezidansa taşındı.

Özaslan burada bölgenin en dikkat çeken yapılarından birine taşındı. Özaslan, kiraların 15 bin TL’den başladığı rezidansta, Seda Sayan’ın oğlu Oğulcan Engin ve Lider Şahin gibi isimlerle komşu oldu.

160 m2 büyüklüğünde 2+1 daireye taşınan Özaslan’ın dairesinde, 40 m2’lik teras da bulunuyor.

DUYGU ÖZASLAN KİMDİR? 

1991 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Duygu Özaslan, hobi olarak açtığı youtube kanalında çektiği makyaj videolarıyla tanınmaya başladı. İstanbul Üniversitesi’nde İspanyol Dili ve Edebiyatı bölümünde eğitim alırken, okulu bırakan Özaslan, 1.66 boyunda. Videoları kısa sürede çok beğenilince bu alanda daha fazla ürün ortaya koymaya karar vererek binlerce takipçiye ulaştı. 

Bunu da sevebilirsiniz.