Son dakika… Oyuncu Eser Yenenler Koronavirüs’e yakalandı

Oyuncu Eser Yenenler’in Koronavirüs’e yakalandığı ortaya çıktı. Test sonucu pozitif çıkan oyuncunun, sağlık durumunun iyi olduğu açıklandı …

By

Oyuncu Eser Yenenler’in Koronavirüs’e yakalandığı ortaya çıktı.

Test sonucu pozitif çıkan oyuncunun, sağlık durumunun iyi olduğu açıklandı.

Yenenler’in İstanbul’daki evinde olduğu öğrenildi.

Eser Yenenler Twitter’dan yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi: Çok dikkat etmeme rağmen Covid-19 testim pozitif çıktı. ama çok şükür hafif semptomlarla geçiriyorum.

“Kuzey ve Berfu negatif, İzmit’te ailesinin yanında. Ben kendimi izole edip gerekenleri yapıyorum daha ağır geçirenlere acil şifalar diliyorum. İyi dilekleriniz için teşekkür ederim.”

EŞİNDEN PAYLAŞIM

Berfu Yenenler de Instagram hesabından bir paylaşım yaptı.

Maalesef haberler doğru diyen Berfu Yenenler, “Eser’in Covid-19 testi pozitif çıktı. ama çok şükür sağlık duurmu iyi ve kötüye giden bir süreç olmadı hatta iyileşmeye de başladı. Sadece öğrendiğimizde hem ben hamile olduğum için hem de Kuzey’in sağlığı için ayrı yerlerde karantinaya girdik”

Çok şükür Kuzey’de de bende de hiçbir sempton yok ve çok iyiyiz. Merak eden herkesin de içini rahatlatmış olalım hepinize çok teşekkür ederiz. İnşallah her şet daha da iyiye gidecek ve biraz ayrı kalmış olacağız o kadar” dedi.

Bunu da sevebilirsiniz.