Cem Özer’in fotoğrafları ifşa olmuştu! Eşinden flaş açıklama…

ABONE OLCem Özer’in, Almanya’da yaşayan ve kendisi gibi evli olan bir kadını sosyal medya üzerinden çıplak fotoğraflarını göndererek taciz …

By
ABONE OL

Cem Özer’in, Almanya’da yaşayan ve kendisi gibi evli olan bir kadını sosyal medya üzerinden çıplak fotoğraflarını göndererek taciz ettiği iddiası magazin gündemine bomba gibi düştü.

Ünlü oyuncunun mesajlarını ifşa eden kadın, Beyaz TV’de yayınlanan ‘Söylemezsem Olmaz’ programına konuştu: Bana uygun olmayan fotoğraflar ve videolar yolladı. ‘Monica Bellucci’ye benziyorsun’ diyerek arkadaşlık kurmaya çalıştı. Sapık sapık konuşmalar yaptı. Kamuya mâl olmuş birinin böyle şeyler yapmaması lazım.

“ALMANYA’DA BİR GECELİĞİNE BİRLİKTE OLDUK”

Programa telefonla bağlanan Cem Özer, söz konusu kadına fotoğraf gönderdiğini doğrulayarak, “Bu kadın hiç tanımadığım biri değil. Adı Menekşe Keskin. 11 sene önce Almanya’da bir geceliğine birlikte olduk. Bekardım. 6-7 sene önce sosyal medyadan beni buldu. Sosyal medyadan sevişmeye başladık. Evli olduğunu öğrenince görüşmeyi kestim. Pandemi döneminde yalvardı yakardı, yeniden ekledim. Görüntülü olarak 35 dakika görüştük” dedi.

Kendisine şantaj yapıldığını öne süren Özer, “Avcılar’dan, siyasetle uğraşan bir adam aradı. ‘Bu kadın benim nişanlım, 200 bin euroya ev aldım. Senin yüzünden ayrıldık. Bu parayı vereceksin’ dedi. Yani şantaj var. Para yüzünden bunu yaptılar” ifadelerini kullandı.

“KARIMDAN ÖZÜR DİLİYORUM”

“Ben böyle bir kumpasa geldiğim için karımdan özür diliyorum. Bu durum benim karımla olan özel ilişkim beni affeder ya da affetmez. O kısım beni ilgilendiriyor.”

PINAR DURA’DAN EŞİ CEM ÖZER’E DESTEK

Yaşanan gelişmelerin ardından gözler Cem Özer’in eşi Pınar Dura’ya çevrildi. Dün eşinin doğum günün kutlayan Dura, “Güzel ruhlu sevgilim, sen, hayata karşı duruşunla, engin bilgi birikiminle, mütevazi ruhunla, duygusallığınla ve merhametinle bana hep ilham veriyorsun. Senin oyunculuğunu izlerken bir hayranın, evimizde ise hayat arkadaşın ve karın olmaktan gurur duyuyorum. Yaşama sevincim, Doğum Günün Kutlu Olsun.. Seni çok ama çok seviyorum.. Aşkım” mesajını paylaştı.

Pınar Dura, daha sonra, “Bize inanan ve destekleyen herkese çok teşekkür ederiz” notuyla bu fotoğrafı yayınladı.

Bunu da sevebilirsiniz.