Mariah Carey’den yıllar sonra gelen özel hayat itirafı

ABONE OL Amerikalı şarkıcı ve oyuncu Mariah Carey’in ‘The Meaning of Mariah Carey’ adlı kitabı okuyucuyla buluştu. Mariah Carey, 1993 yılında …

By
ABONE OL

Amerikalı şarkıcı ve oyuncu Mariah Carey’in ‘The Meaning of Mariah Carey’ adlı kitabı okuyucuyla buluştu. Mariah Carey, 1993 yılında yapımcı Tony Mottola ile yaptığı ilk evliliğiyle ilgili bilinmeyenleri de anlattı.

50 yaşındaki Carey, aslında genç yaşta evlilik yapmayı hiç düşünmediğini belirtti. Ailesinden kurtulmak için böyle bir karar verdiğini de itiraf eden Mariah Carey, henüz küçücük bir çocukken aile içi şiddetle tanıştığını ifade etti.

Kendi ailesi içinde bile kendisini davetsiz misafir olarak hissettiğini belirten Carey, sonunda çareyi genç yaşta evlenmekte bulduğunu dile getirdi. Yapımcı eşi Tony Mottola’nın bir zorba olduğunu aslında başlarda anladığını belirten şarkıcı, eski eşini kaçışı mümkün olmayan bir kişi olarak tanımladı.

Mariah Carey’in kitabında yazdığına göre; Tony Mottola’dan kaçması gerekirse kullanabileceği ve kendisine gereken her şeyi bir çantaya koyup yatağının altında bekletti.

Bütün bunlara rağmen ilk eşine saygı duyduğunu ve onun kendisini ailesinden koruduğunu da belirten Carey, o dönem katıldığı bir yemekte, dönemin ünlü sporcularından Derek Jetter ile tanıştı.

Carey, satırlarında evliliğinde yaşadığı cehennemin diğer tarafında güzel bir şeyler olabileceğine dair bir umut verdiğini de anlattı.Ş arkıcı, bu ilişki her ne kadar çok uzun sürmese de kitabında Derek Jetter’a, kendisini eşinden kurtardığı için teşekkür etti.

FOTOĞRAFLAR: INSTAGRAM

Bunu da sevebilirsiniz.