Bahar Şahin ve Cenan Adıgüzel barıştı

ABONE OLBahar Şahin son günlerde aşk hayatındaki çalkantılı durumlarla gündeme gelmeyi sürdürüyor. Bir dönem sosyal medya fenomeni Reynmen …

By
ABONE OL

Bahar Şahin son günlerde aşk hayatındaki çalkantılı durumlarla gündeme gelmeyi sürdürüyor. Bir dönem sosyal medya fenomeni Reynmen lakabıyla bilinen Yusuf Aktaş’la aşk yaşayan başarılı yıldız ayrılığın ardından kariyerine odaklanmıştı.

Bahar Şahin aşk yeminini ise ‘Çok Güzel Hareket Bunlar 2’ programında oyunculuk yapan Cenan Adıgüzel’le bozdu. İkilinin doludizgin devam eden aşklarının üzerinde kara bulutlar esti ve çift ayrılma karar verdi.

Ayrılığa daha fazla dayanamayan Bahar Şahin ve Cenan Adıgüzel yeniden bir araya geldi. Barışma haberini Bahar Şahin Nil Karaibrahimgil’in ‘Ben Ona Resmen Aşığım’ şarkısı eşliğinde paylaştı.

Bahar Şahin ve Cenan Adıgüzel ilişkisine üçüncü şahıs söylentileri bomba gibi düşmüştü. Şahin’in Zalim İstanbul dizisindeki rol arkadaşı Mehmet Ozan Dolunay ile yakınlaştığı iddialarının üzerine Cenan Adıgüzel’in ilişkiye nokta koyduğu konuşulmuştu.

Bahar Şahin ve Mehmet Ozan Dolunay’ın çıkan haberleri kesin bir dille yalanlaması üzerine Cenan Adıgüzel’den hamle geldi

Ayrılık haberiyle uzun süre gündemde kalmayı başaran Bahar Şahin ve Cenan Adıgüzel yeniden barıştı. Güzel oyuncu mutlu haberi takipçilerine sosyal medyadan yaptığı paylaşımla verdi.

Bunu da sevebilirsiniz.