Cansu Tosun kendini neden folyoyla sarıyor? Cansu Tosun kimdir, kaç yaşında, nereli?

‘Cansu Tosun kimdir, kaç yaşında, nereli?’, ‘Cansu Tosun kendini neden folyoyla sarıyor?’, ‘Cansu Tosun nasıl zayıfladı?’, ‘Folyoyla zayıflama …

By

‘Cansu Tosun kimdir, kaç yaşında, nereli?’, ‘Cansu Tosun kendini neden folyoyla sarıyor?’, ‘Cansu Tosun nasıl zayıfladı?’, ‘Folyoyla zayıflama yöntemi nedir?’ sorularının yanıtları sosyal medyada tartışılıyor. Geçen yaz aylarında bir bebek sahibi olan ünlü oyuncu, doğum sonrası kilolarından kurtulmak için kendini folyoya sardığı anlar merak konusu oldu. İlginç zayıflama yöntemi, takipçileri tarafından merak edildi. İşte, ‘Cansu Tosun biyografisi’

CANSU TOSUN NEDEN KENDİNİ FOLYOYA SARIYOR?

Dizi ve filmlerde boy gösteren Cansu Tosun ve Erkan Kolçak Köstendil çifti, 2018 yılında nikah masasına oturmuştu. Oyuncu çift, evliliklerini geçen yaz ayında çocukla taçlandırdı. 14 Temmuz 2020 günü oğulları Marsel dünyaya geldi. Şimdilerde hamilelik döneminden kalan kilolarını vermeye çalışan Cansu Tosun, ilginç zayıflama yöntemini takipçileriyle paylaştı.

Cansu Tosun, doğum kilolarını vermek için göbek bölgesine streç folyo sardığını açıkladı.

Bu yöntemle yıllardır zayıfladığını söyleyen Cansu Tosun, sosyal medya hesabından fotoğrafını paylaşıp altına da, “Yıllardır zayıflamak istediğim de o bölgelerime folyo sarıyorum. İnanılmaz hızlandırıyor süreci” notunu düştü.

SUDA DOĞUM YAPMIŞTI

Cansu Tosun’un doktorunun sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarda, doğumun suda gerçekleştiği görülmüştü.

Doktoru, Cansu Tosun ile Erkan Kolçak Köstendil’in bebeklerine kavuştuğu anın fotoğrafını koyup şu notu düşmüştü: “Doğum için Hollanda’yı seçmişlerdi. Salgın, sınırları kapatınca kavuşma anı için yeni plan yaptılar. Erkan, Marsel’i gördüğü an, gözyaşlarını akıttı. Filmlerinde mutluluk gözyaşı dökmesi gerekirse bu anı hatırlaması yeterli.”

CANSU TOSUN KİMDİR?

26 Ocak 1988 tarihinde Almanya, Nürnberg’de dünyaya geldi. Cansu Tosun aslen Kayserilidir. Annesi 16, babası da 22 yaşındayken Almanya’ya göç etti. Lise eğitimini ticaret üzerine aldı. Nürnberg Operası’nda 13 yıl bale eğitimi alan Cansu Tosun, yüksek okul eğitimi başlayınca baleyi bırakıp caz ve hip-hop danslarına yöneldi. 4 yaşından itibaren birçok Alman markası için fotomodellik yaptı ve büyük markaların yüzü oldu. Cansu Tosun’un Fırat adında ikiz erkek kardeşi vardır.

Almanya’da bulunduğu sırada menajer Şebnem Özberk ile tanışan Tosun, oyunculuk için 2010 yılında İstanbul’a Özberk’in yanına geldi. Yılmaz Erdoğan’nın yönettiği BKM Mutfak ekibinden de dersler aldı. Sonrasında 3. Mota Okulu’nda Ümit Çırak’tan oyunculuk eğitim gördü.

Profesyonel fotomodel olan Cansu Tosun, 2011 yılında TRT’de ekrana gelen ‘Küçük Hanımefendi’ adlı dizi ile oyunculuk hayatına adım attı. 2012 yılında Kanal D’de yayımlanan Kayıp Şehir dizisinde Zehra karakterini canlandırdı.

Başarılı oyuncu, 2018 yılında meslektaşı da olan Erkan Kolçak Köstendil ile dünyaevine girdi.

CANSU TOSUN KAÇ YAŞINDA?

1988 doğumlu olan ünlü oyuncu, 2020 yılı itibariyle 32 yaşındadır.

CANSU TOSUN INSTAGRAM

Birçok dizi ve filmde rol alan ünlü oyuncu, sosyal paylaşım sitesi Instagram’da @cansutosun kullanıcı adıyla yer almaktadır.

CANSU TOSUN DİZİLERİ VE FİLMLERİ

2011-2012 – Küçük Hanımefendi
2012-2013 – Kayıp Şehir
2013-2014 – Bugünün Saraylısı
2013 – İksir
2016 – Göç Zamanı
2016 – Familya
2017 – Bir Deli Sevda
2018 – Mehmetçik Kut’ül Amare
2019 – I Am You

Bunu da sevebilirsiniz.