Survivor’da elenen isim belli oldu.

By

Survivor kim elendi? Acun: Survivor’daki en kritik eleme oldu! İşte 30 Haziran Salı Survivor’dan elenen yarışmacı
Survivor 2020’nin 30 Haziran Salı yayınlanan 123. bölümünde elenen isim belli oldu. Survivor’da üç dokunulmazlık oyununu da kazanan Sercan, eleme adayları olarak Nisa, Berkan ve Barış’ın adını söylemişti. Survivor çeyrek finaldeki toplu sms oylaması sıralamasına göre ise üç yarışmacı arasından en az oyu alan isim yarışmaya veda etti. Peki Survivor’da kim elendi? Adaya kim veda etti? Nisa mı, Berkan mı yoksa Barış mı elendi? İşte 23 Haziran Salı Survivor’dan elenen isim.
Survivor’da kim elendi sorusu 30 Haziran Salı akşamı 123. bölümde yanıt buldu. 13 ve 14 Temmuz’da İstanbul’da fina yaparak ekrana veda edecek olan Survivor’da son yapılan toplu sms oylamasının sıralamasına göre, bu hafta elenen isim belli oldu.

SURVIVOR’DA ELEME ADAYLARI KİMLER OLDU?
Survivor’da çeyrek final haftasında 3 bireysel dokunulmazlık oyunu oynandı ve ada konseyleri sonrasında 3 yarışmacı elemeye kaldı.

Bu hafta Survivor 2020’de ilk dokunulmazlık oyunu Cumartesi günü oynandı ve kazanan Sercan oldu. Ada konseyinde Sercan’ın söylediği isim Berkan, ilk eleme adayı oldu.

berkan

Survivor’da haftanın ikinci bireysel dokunulmazlık oyunu Pazar günü oynandı ve kazanan yine Sercan oldu. Ada konseyinde bu defa Sercan’ın söylediği isim Nisa’ydı ve Nisa haftanın ikinci eleme adayı oldu.
nisa2
Haftanın son dokunulmazlık oyunu Pazar akşamı ekrana geldi. Survivor’da 3. eleme adayı da dokunulmazlık oyunu sonrasındaki konseyde belli oldu. Survivor’da Sercan Yıldırım, 3. eleme adayı olarak Barış’ın adını söyledi.

barış-survivor

Böylece Survivor 2020’de haftanın eleme adayları; Berkan, Nisa ve Barış olarak belirlendi.

konsey

SURVIVOR’DA KİM ELENDİ?
Survivor’da iki gün boyunca yapılan toplu sms oylaması sonuçlarına göre elenen aday belli oldu. Eleme adayları olan Nisa, Barış ve Berkan arasında, toplu sms oylamasında en az oyu alan yarışmacıyı Acun Ilıcalı açıkladı.

berkan-barış-nisa

Sms oylaması sonuçlarına göre Survivor’dan elenen isim Nisa Bölükbaşı oldu. Böylece Nisa’nın 4,5 ay süren Survivor macerası sona erdi.

Bunu da sevebilirsiniz.