23 Haziran’da Magazin Dünyasının Öne Çıkan Olayları

Yine olaylar, olaylaaar… 1. Yeşim Salkım yaptı yine yapacağını! Cumhurbaşkanlığı konserlerine gönderme yapan Salkım, hepimizi şaşırtan …

By

Yine olaylar, olaylaaar…

1. Yeşim Salkım yaptı yine yapacağını! Cumhurbaşkanlığı konserlerine gönderme yapan Salkım, hepimizi şaşırtan açıklamalarda bulundu…

Ünlüler dünyasıyla ilgili öyle açıklamalar yapmış ki… İzlerken şok oldum!

Detaylar için:

2. Survivor yine aşk çıkmazında… Nisa’ya karşı olan hislerini bildiğimiz Sercan, Nisa’ya karşı hissettiklerinin tek taraflı olmadığını iddia ederek hepimizi dumura uğrattı!

Survivor bu yıl aşk dedikodularıyla çokça gündeme geldi, zaten biliyorsunuz. Yarışmacılardan Sercan’ın, diğer bir yarışmacı olan Nisa’ya karşı duygularını hepimiz biliyoruz, kendisi de zaten açılmıştı Nisa’ya. Ama kendisi Nisa’dan red cevabı almıştı… Konseyde elenmesi için Nisa’nın adını veren Sercan, hepimizi şaşırtan bir açıklama yaptı…

Detaylar için:

3. Geçtiğimiz günlerde sütyenleriyle video çeken şarkıcı Aynur Aydın, eleştirilere cevap verdi: “Ahlaksız ve ayıp olan bir şey yok!”

Karantina döneminde bol bol sütyen paylaşımı yapan Aynur Aydın, sosyal medyada gündem olmuştu; belki hatırlarsınız. İşte Aydın’ın bu paylaşımlarından rahatsız olanlar da kendisini eleştirmişti. Aynur Aydın kendisini bu paylaşımlar için eleştirenlere cevap verdi! “Ahlaksızlık ve ayıp olan bir şey yok. Feministlerden çok destek aldım. Sütyenlerimi çektiğim video kadının obje olarak görülmesine tepkiydi. Erkekler kravatını paylaşsa bu kadar tepki çeker mi?” diyen Aydın aynı zamanda karantina dönemiyle ilgili olarak da “Ben artık komik makinesiyim. Pandemi döneminde attığım tweetleri insanlar çok beğendi. Maksat insanları gülümsetmek. Sütyen tweetiyle sanatçılıktan komedyenliğe terfi ettim. O yüzden de Twitter’da sanatçı yazan biomu ‘komik makinesi’ olarak değiştirdim.” açıklamasını yaptı!

4. Geçtiğimiz günlerde Bodrum’da sahne alan Demet Akalın, pandemi sürecinde yaşadığı sıkıntıları dinleyicileriyle paylaştı: “Ölmeyi düşündüm!”

Pandemi sürecinde sosyal medyayı aktif bir şekilde kullanan Demet Akalın, “Geçinemiyoruz!” sözleriyle gündem olmuştu hatırlarsanız. Bu süreçte bol bol paylaşım yapan Akalın, geçtiğimiz gün yaşadıklarını Bodrum’da sahne aldığı sırada dinleyicileriyle paylaştı. Akalın’ın, “3 aylık karantina döneminde ölmeyi düşündüm. Üzerime çöken ölüm korkusunu atamadım. Arkamda Hira’yı bırakacağım aklıma geldikçe titredim. Sonra toparladım, kendime geldim.” sözleri gündem oldu!

5. Sosyetik isim Süreyya Yalçın, sahil stili ile ortalığın tozunu attırdı!

Ozan Baran ile hayatını birleştirdikten sonra Amerika Miami’ye yerleşen Süreyya Yalçın, sahil stiliyle ortalığı kasıp kavurdu. Geçtiğimiz günlerde köpeği Bebe’ye maske takarak adından söz ettiren sosyetik güzel, şimdi de Bebe’yi gezdirdiği tarzıyla epeyce konuşuldu. Bebe bu kez maskesiz çıkmış!

6. Spor yaparken bir anda denize atlayan Nusret, sosyal medyada gündem oldu!

Salt Bae akımıyla dünyaca ünlü bir isim haline gelen Nusret Gökçe, Instagram’ı da oldukça aktif bir şekilde kullanıyor. Geçtiğimiz günlerde yaptığı ‘Manda’ paylaşımıyla tepkilerin odağı haline gelmişti hatta hatırlarsanız. Gökçe şimdi de Instagram’a yüklediği video ile adından söz ettirdi. Kendisi spor yaparken bir anda denize atladı…

7. Ünlü radyocu Rıza Esendemir, yoğun bakımda olan kızı Eceşan için dua istedi…

İrem Derici ile 2014 yılında nikah masasına oturan ve yaklaşık iki yıl sonra boşanan Rıza Esendemir, şu günlerde hastanede. Skolyoz ameliyatı geçiren 12 yaşındaki kızı Eceşan’ın 4 gündür yoğun bakımda olduğunu söyleyen Esendemir, kızı için dua istedi. Umarız en kısa zamanda iyileşir Eceşan… Dualarımız seninle!

8. Ünlü YouTuber Duygu Özaslan, attığı tweetle gündem oldu!

Çektiği YouTube videoları sayesinde ünlenen Duygu Özaslan, sosyal medyadaki paylaşımlarıyla sık sık tartışma yaratıyor. Geçtiğimiz gün gençlere verdiği tavsiye ve “İyi ki okulu bırakmışım” tweetiyle gündem olan Özaslan, şimdi de “Benim kilolu halim bile hepinizden güzel” sözleriyle gündem oldu!

9. Burcu Esmersoy Instagram pozlarıyla ortalığı kasıp kavurdu!

Geçtiğimiz günlerde arkadaşlarıyla tatile çıkan Burcu Esmersoy, verdiği pozlarla sosyal medyayı kasıp kavurdu. Esmersoy’un bu buram buram sahil kokan pozlarına beğeni yağdı!

Dünkü gıybetler için:

Bunu da sevebilirsiniz.