Time dergisi 2020’nin en iyi 10 dizisini seçti!

Bilindiği üzere korona salgını nedeni ile kısıtlamalarla dolu uzun bir süreyi geride bıraktık, aslında geride bıraktık demek ne kadar doğru …

By

Bilindiği üzere korona salgını nedeni ile kısıtlamalarla dolu uzun bir süreyi geride bıraktık, aslında geride bıraktık demek ne kadar doğru olur bilinmez. Vakalarda görülen yeni artışlar sebebi ile yeni kısıtlamalar gelebilir. Bu süre zarfında doğal olarak insanların evlerinde zaman geçirmeye başlaması ile televizyon ve dijital yayın platformlarıyla geçirilen zaman da arttı.

Time dergisi, bu dönemde izlediğimiz en iyi 10 dizinin hangileri olduğunu açıkladı. Bu dizilerden bazıları 2020 yapımı, bazıları ise daha önce çekilmiş ve yayınlanmış dizilerden oluşuyor. Bazıları eski diziler olsa da, yeni sezonlarının 2020 yılının ilk yarısında dijital platformlarda seyirci ile buluştuğunu belirtelim.

Dilerseniz sözü hiç uzatmadan Time dergisinin seçmiş olduğu bu dizilere hep birlikte göz atalım.

İşte Time dergisinin seçmiş olduğu, 2020 yılının en iyi 10 dizisi;

Better Call Saul

Better Call Saul, AMC’de gösterimi yapılan Amerikan drama dizisidir. Dizi, Vince Gilligan ve Peter Gould tarafından yaratılmış ve yine Gilligan tarafından yaratılan Breaking Bad’in uyarlaması, öncesini ve devamını anlatan dizi niteliğindedir.

Better Things

Better Things, FX kanalı tarafından yayınlanan ABD komedi-drama televizyon dizisidir.

Betty

Betty, Crystal Moselle tarafından yaratılan bir Amerikan genç komedi televizyon dizisidir. Seri, Moselle’nin 2018 filmi Skate Kitchen’a dayanıyor. Orijinal filmin kadrosunun çoğunu içerir ve grubun New York’un ağırlıklı olarak erkek kaykay dünyasında öne çıkma çabalarına odaklanır.

Bunu da sevebilirsiniz.