Uraz Kaygılaroğlu’nun mutlu günü

Ünlü oyuncu Uraz Kaygılaroğlu, başarılı performansı ile dizi dünyasının aranılan isimleri arasında bulunuyor.Sefirin Kızı dizisinde sergilediği …

By

Ünlü oyuncu Uraz Kaygılaroğlu, başarılı performansı ile dizi dünyasının aranılan isimleri arasında bulunuyor.Sefirin Kızı dizisinde sergilediği Gediz Işıklı performansı ile göz dolduran ünlü oyuncu, bugün ayrı bir mutluluk daha yaşıyor.

2014 yılında Melis İşiten ile evlenen Uraz Kaygılaroğlu, 2017 yılında ise kızı Ada’nın doğumu ile babalık sevinci yaşadı. Oyuncunun kızı Ada ile olan sevgi dolu iletişimi, sosyal medyada da sıkça dile getirilmekteydi.

Oyuncunun kızıyla her paylaşımına “Sen mükemmel bir babasın” diye not bırakan hayranları, babalar gününde de ünlü oyuncuya aynı şekilde seslendi. Uraz Kaygılaroğlu, kızı Ada ile fotoğrafını yayınladı.

Oyuncu, “Seven babalar ve babalığın tadını yaşatan tüm evlatların günü kutlu olsun” diyerek gönülleri kazandı. Kaygılaroğlu’nun hayranları ise adeta hep bir ağızdan söyler gibi “Sen mükemmel bir babasın” şeklindeki mesajı üst üste paylaştı.

Bunu da sevebilirsiniz.