Tolga Sarıtaş’dan yeni dizi

3 sezon devam eden Söz dizisi ile büyük popülerlik kazanan Tolga Sarıtaş, 2019-2020 sezonunda Ferhat ile Şirin dizisi ile izleyicilerle buluştu …

By

3 sezon devam eden Söz dizisi ile büyük popülerlik kazanan Tolga Sarıtaş, 2019-2020 sezonunda Ferhat ile Şirin dizisi ile izleyicilerle buluştu. Ancak dizinin ömrü sadece 6 bölüm sürdü, hatta final yapmadan veda etti.

Tolga Sarıtaş, yeni sezonda ise Arıza isimli yeni bir aksiyon dizisi ile hayranlarının karşısına çıkmaya hazırlanıyor. O3 Medya imzalı olan dizide ünlü oyuncunun partneri Ayça Ayşin Turan olacak. Ancak Sarıtaş’ın bir başka dizisi daha var.

Gazeteci Birsen Altuntaş’ın kulis bilgisine göre Tolga Sarıtaş, yeni sezon için büyük bir iddia ile hazırlanan BluTV’nin Yarım Kalan Aşklar isimli dizisinde de rol alacak.

Dilan Çiçek Deniz ve Burak Deniz’in başrolünde yer aldığı dizi için yakında çalışmalara başlanacak. Tolga Sarıtaş ise bu yapımda konuk oyuncu olarak yer alacak.

Sarıtaş’ın büyük bir popülerliği bulunuyor ve yer aldığı tüm yapımlar özellikle sosyal medyada büyük destek buluyor. Ünlü oyuncunun hayranları yeni rollerini merakla bekliyor.

Bunu da sevebilirsiniz.