Kenan Doğulu-Beren Saat çifti boşanıyor

Ünlü çift Beren Saat-Kenan Doğulu hakkında bir iddia ortaya atıldı. Daha önce de ayrılık aşamasından dönen çiftin, yeniden ayrılık kararı …

By

Ünlü çift Beren Saat-Kenan Doğulu hakkında bir iddia ortaya atıldı. Daha önce de ayrılık aşamasından dönen çiftin, yeniden ayrılık kararı aldıkları iddia edildi.

Oyuncu Beren Saat ve şarkıcı, müzisyen Kenan Doğulu çiftinin ayrılacağı iddia edildi. 2. Sayfa magazin programında yer alan iddiaya göre, çift boşanma kararı aldı. Ne Doğulu ne de Saat’ten iddiayla ilgili herhangi bir açıklama gelmedi.

BEREN SAAT’TEN KENAN DOĞULU PAYLAŞIMI

Beren Saat, eşi Kenan Doğulu’nun doğum günü için bir paylaşımda bulundu. Ancak Saat, yaptığı paylaşımla kafaları karıştırdı. Evliliklerinden bahseden oyuncu, hem eşini çok sevdiğini hem de evliliklerini beceremediklerini şu sözlerle dile getirdi:

‘Ne çok uçtuk konduk, dağıldık toparlandık, nefesimiz bitene kadar güldük hıçkırarak ağladık, idol olduk hain olduk, bu sefer ‘tamam’ dedikçe kopamaz olduk, sevgili olduk, oyun arkadaşı olduk, es olduk, zor günlerde yoldaş olduk, birbirimize muse olduk, tam ilişkimizin tüm evreleri yaşandı bitti derken müzikle birlik olduk.Karantina günlerinden sana yeniden hayran olarak çıkıyorum; her şarkıma kattığın her fikir, çaldığın her nota sonsuzluğa taşır harmonimizi, beceremediğimiz evlilik olsun.’

Oyuncu Beren Saat, 31 Mayıs’ta 45 yaşına girecek olan eşi Kenan Doğulu için harekete geçti. Saat, kendisi için daha önce Yosun adlı şarkıyı yazan eşine, bir aşk şiiri yazdı. Ünlü şarkıcı ve müzisyen Kenan Doğulu ile evli olan oyuncu Beren Saat, bir süredir kayınvalidesi ile küslük yaşıyordu. Özel günler dışında bir araya gelmeyen ve son dönemlerde görüşmeyi tamamen kesen ikilinin arasındaki buzlar, 1.5 ay kadar önce eridi.

İkiliyi bir araya getiren Kenan Doğulu, annesi ve eşinin barışmasına vesile oldu. Saat şimdi her gün kayınvalidesiyle görüntülü görüşüyor ve yaptığı ev yapımı ekmeklerden ona da yolluyor.

İDDİALARI YALANLAMIŞTI

Günlerdir boşanacakları konuşulan Beren Saat – Kenan Doğulu cephesinden ilk açıklama geldi. Netflix’in yeni dizisi Atiye’de başrol oynayan Saat, basının kendisine yönelttiği 28 Mart’ta boşanacakları yönündeki haberlere son noktayı koymuştu. 2. Sayfa programının boşanma iddiasına açıklama getiren Saat, iddiaları çürütmüştü.

‘Boşanıyor musunuz?’ sorusuna yanıt veren Saat, ‘Yok. Öyle bir şey yok.’ diyerek Kenan Doğulu ile boşanmasının söz konusu olmadığını söylemişti. Bu açıklama, özellikle çiftin hayranlarını oldukça sevindirmişti. Bazı kişilerse, Saat’in 3 hafta sessiz kalmasını dizisinin pr’ını yapmak amaçlı olduğuna yöneltmişti. Saat, Doğulu ile aralarında problem olduğu sorularınıysa yanıtsız bırakmıştı.

Bunu da sevebilirsiniz.