Selena Gomez’den İtiraf!

0
700

Selena Gomez yeni bir röportajda “dünyanın en büyük lisesi” olarak tanımladığı Disney Channel’da günleri boyunca zorbalığa maruz kaldığını açıkladı.

24 yaşındaki pop yıldızı, Waverly Place’deki Wizards adlı genç oyuncu olarak geçirdiği zor zamanları anlattı.

Gomez, gazeteyle sohbet ederken neden yazar haklarını seçmek istediğini açıkladı: Jay Asher’ın “On Üç Sebep Nedir” adlı romanı, şu anda bir gösteri olarak ürettiği, okulda acımasızca işkence gördükten sonra kendi hayatını alan bir öğrenci hakkında bir hikaye dedi.


“Bence zorbalığa maruz kalmanın ne demek olduğunu bildiğimi anladı,” “Kill Em ile Zarar Davalı” şarkıcısı. “Disney Channel olan dünyanın en büyük lisesine gittim. Ve annem [zorbalığa] karşı çıkan çok fazla tarihe sahipti. Hikayelerinin büyüdüğünü duydum. Bu konuda çok açık. ”

Gomez’in annesi, aynı zamanda projede yapımcı olarak görev yapan Mandy Teefey, Teksas’ta büyümekte zorlandığını söyledi. “Ben büyüdüğümde hep zorbalığımı yaptım, çünkü ben yabancıydım, mor saçlı ve savaş botları olan garip kız” dedi. “O zaman genç bir anneydim. Gerçekten yargılanırsın. Danışmanlarım bana, hayatımı nasıl mahvettiğimi, [Selena’nın] hayatını ve katıldığı halde babasının hayatını nasıl mahvettiğimi anlattı. ”
Disney günleri sona ermesine rağmen, Instagram’da en çok takip edilen şöhreti kabul eden Gomez hala çevrimiçi şantajcılarla ilgileniyor. “Haftada en az bir kez telefonumdan uygulamayı siliyorum,” dedi kahkaha atarak. “Sen [olumsuz] olanlar üzerinde sabit. Sanki ruhunuzu kesmek istiyorlarmış gibi. Kendiniz hakkında halihazırda hissettiğiniz tüm güvensizlikleri düşünün ve birinin her küçük şeyi işaret eden bir paragraf yazmasını sağlayın – sadece fiziksel olsa bile. “

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here