Survivor 2017’de Aşk Üçgeni!

0
544

‘Survivor 2017’nin dün akşam ekranlara gelen bölümü çok ilginç görüntülere sahne oldu. Uykusunda konuşmaya başlayan Adem Kılıççı’nın yanına giden Sabriye Şengül, takım arkadaşının ağzından laf almaya çalışarak “Berna mı güzel, yoksa ben mi? diye sordu. Akıllara “Adem, Berna’dan hoşlanıyor mu?” sorusu geldi.

Birleşme partisinin ardından ünlüler takımından Adem Kılıççı ile Berna keklikler’in sürekli baş başa vakit geçirmesi dedikoduları da beraberinde getirmişti. Adem, yakın arkadaşı Sabriye Şengül’ün fikrini almadan Berna ile ortak bir alan oluşturma kararı almıştı. Bu gelişmelerin ardından dün akşam ilginç bir olay daha yaşandı.

ADEM UYKUSUNDA KONUŞMAYA BAŞLADI

Barakada herkesin yattığı sırada Adem, bir anda uykusunda konuşmaya başladı. Sabriye, takım arkadaşının yanına giderek ağzından laf almaya çalıştı. “Berna mı daha güzel, ben mi?” diyen Sabriye’ye, Adem’den bir cevap gelmedi. Ancak bu görüntüler, “Adem, Berna’ya mı aşık?” sorusunu akıllara getirdi.

SABRİYE-BERNA GERİLİMİ

Ertesi gün iki takım embol oyununda karşılaştılar. Kadınlar finali sırasında Sabriye ile Berna arasında gerilim yaşandı. Bazı izleyiciler, Sabriye’nin Adem’i kıskandığı için agresif tavırlar sergilediğini savundular. Adem’in, rakip takımdan Berna’ya hiçbir şey söylemeyip Sabriye’yi susturması çalışması dikkati çekti.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here