Gizem Kerimolu: “İnsanların akıllarında oyuncu ve model olarak da kalmak istiyorum”

0
1017

Survivor’ın çarpıcı yarışmacılarından biri olarak tanıdığımızGizem Kerimoğlu, kariyerinde başarılı bir kadın olmak için yoğun bir şekilde çalışıyor… Oyunculuk ve modellik üzerine eğitimler alan güzel isim MAG’a özel açıklamalarda bulundu.

“Hayatla bir kavgam vardı, o kavgayı kazanmış olmanın tadına varıyorum. Sporcu ve Survivor Gizem ile beraber insanların akıllarında oyuncu ve model olarak da kalmak istiyorum. Benim için olmazsa olmaz en başta yetenek, sonrasında ise disiplin ve çalışmak.”

Serenay Sarıkaya’ya olan benzerliğiyle dikkatleri üzerine toplayan Gizem Kerimoğlu, MAG Eylül sayısına özel açıklamalarda bulundu.“Beni herkes sporcu kişiliğim ve Survivor yarışmasıyla tanıyor” ifadelerini kullanan Kerimoğlu, Serenat Sarıkaya’ya olan benzerliği hakkında ise şunları söyledi: “Serenay Sarıkaya gibi kariyerinde başarılı ve güzel bir kadına benzetilmenin nasıl bir dezavantajı olabilir ki? Bu durum beni, hedeflediğim kariyerimde başarılı olmak için daha da çok motive ediyor. Bu da hayatıma kattığı bir avantaj diyebilirim.”

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here