Kafalar’ın sinema filmi tarihi belli oldu!

0
691

Sosyal medyanın en çok sevdiği üç ismi Bilal Hancı, Fatih Yasin ve Atakan Özyurt’un oluşturduğu ‘Kafalar’ grubunun sinema filmi tarihi belli oldu.

YouTube’da çektikleri videolar ile milyonlarca insan tarafından takip edilen, Fatih Yasin, Bilal Hancı ve Atakan Özyurt’un oluşturduğu ‘Kafalar’ grubu, YouTube’dan sonra beyaz perdede hayranlarının karşınıa çıkıyor. Sevilen üç ismin uzun süredir sinema filmi projesi olduğu biliniyordu. Filmin ne zaman vizyonda olacağı ise merak konusuydu. Merak edilen soruya yanıt Özyurt ve filmin yönetmeni Yolcu’dan geldi.

BEKLENEN AÇIKLAMA GELDİ
Kafalar grubunun en sempatik ismi Atakan Özyurt, kendi kişisel Instagram hesabından çektiği bir videoyu, Insagram Hikayeler bölümünden paylaştı. Videoda Özyurt, “Vidolarımızda filmin geldiğini söylüyorduk. Resmi tarihi açıklandı ben bunu yönetmenimiz Yücel Yolcu ile söylemek istiyorum” diyerek, filmin yönetmeni Yolcu ile birlikte aynı anda “7 Aralık’ta vizyondayız” dediler.

YENİ FİLM TÜM TÜRKİYE’DE VİZYONDA
Kafalar grubunun filminin vizyonda olacağı tarih belli olurken, kaç salonda seyirciler ile buluşacağı ise belli değildi. Yine aynı videonun altına Özyurt’un düştüğü not ile bu sorunun cevabıda belli olmuş oldu. Kafalar grubundan Atakan Özyurt’un attığı Instagram Hikayeler’deki film tarihini içerek video’da Özyurt, ” 800 salonda tüm Türkiye’de sinemalardayız” notu düştü.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here