Mahsun Kırmızıgül ‘Mucize’ filmi ile ilgili konuştu! ‘Mucize 2’ ne zaman vizyonda?

0
623

Mucize sinema filmi ilk vizyona girdiğinde 4 milyon insan tarafından izlenerek tarihi bir rekor elde etmişti. Bu akşam Show TV ekranında seyirci ile buluşan ‘Mucize’ filmi bir kez daha hem sosyal medyada hem de İnternet dünyasında en çok aranan ve hakkında yorum yapılan film oldu. Film hakkında yediden yetmişe her yaş grubundan yorum ve beğeni geldi. Sosyal medya trendleri ve Google aramalarında en çok aranan kelime bu akşam ‘Mucize’ olurken, filmin yapımcısı ve yönetmeni Mahsun Kırmızıgül’den filmin devamı olan ‘Mücize 2’ filmi hakkında ‘Müjde’ geldi.

Yönetmen koltuğunda oturan Mahsun Kırmızıgül, Mucize filmi ile 4 milyon seyiciyi sinema salonlarına çekmeyi başarmış, uzun süre film gündemde kalmıştı. Bu akşam Show TV’de tekrar ekrana gelince google’da en çok aranan kelime ‘Mucize’ olurken, Kırmızıgül’den filmin devamı olan ‘Mucize 2’ ile ilgili bir paylaşım geldi. Resmi Instagram hesabından paylaşımda bulunan başarılı sanatçı Kırmızıgül, “Mucize filmi bu akşam Show TV’de. Sadece şunu bilmenizi istiyorum. Şu an çekimleri devam eden Mucize’nin yenisi gerçekten Mucize olacak” notunu düştü. Paylaşım, kısa sürede binlerce beğeni ve yorum aldı.

MUCİZE 2 NE ZAMAN VİZYONA GİRİYOR? ÇOK YAKINDA MUCİZE 2 VİZYONDA
İlk film Türk sinemasında 4 milyon izleyici tarafından izlenmişti, çok begenilen Mucize’nin devamı ne zaman çıkacağı ise merak konusuydu. Kırmızıgül ve ekibi Mucize 2 için kolları sıvamış işe koyulmuşlardı. Filmin vizyonda olacağı tarih ise belli oldu. Mucize 2 filmi 1 Mart 2019 tarihinde sinema salonlarında izleyicisi ile buluşacak.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here