İsmail YK’dan Evlilikle İlgili Özel Açıklamalar

0
524

Ünlü şarkıcı İsmail YK’dan çok özel açıklamalar. ‘Evliliği hiç düşünmüyorum’ diyen ünlü şarkıcı kendisi hakkında bilinmeyenleri anlattı.
Emre Saygı’nın Youtube’den canlı yayınlanan interaktif Talk Show programı ‘Hadi Be’nin konuğu, ünlü şarkıcı İsmail YK oldu.

“ŞARKILARIMDA YAŞANMIŞLIKLAR VAR”

Şarkılarında yaşanmışlıkların olduğunu ve şarkılarında heyecan istediğini belirten ismail yk, “Benim şarkılarımda yaşanmışlıklar var. Bazen bu şarkıların oluşması için hayal kuruyorum. Bir de ‘Hep beddua ediyorsun diyorlar’ ama hepsinde değil. ‘Geber’ şarkım bedduanın sonraki adımı” dedi.

“KİRPİK TAKACAK ADAM MIYIM?”

Uzun kirpiklerinin olduğunu ve herkesin kendine kirpiklerinin takma olup olmadığını sorduğunu söyleyen ünlü şarkıcı, “Sürekli kirpiklerimin takma olup olmadığını soruyorlar. Ben takma kirpik takacak adam mıyım? Gece gözlerimi kapattığımda kirpiklerimden biraz rahatsız oluyorum ama sıkıntım yok” şeklinde konuştu.

“EVLENMEYİ HİÇ DÜŞÜNMÜYORUM”

İsmail YK, sosyal medya kullanıcılarının tarafından yöneltilen “Evlenmeyi düşünüyor musun?” sorusuna, “Evliliği hiç düşünmüyorum. Bu zamanlarda evlenmek istemiyorum. Gelecekte de böyle bir şey gözükmüyor gibi geliyor” dedi.

“KONSERLERDE KENDİMİ TANIYAMIYORUM”

Normal hayatında sakin birisi olduğunu ancak konserlerde kendisini tanıyamadığını dile getiren İsmail YK, “Konserlerde kendimi tanıyamıyorum. İzlerken ‘Bu ben miyim?’ diyorum. Sakin yaşayan, evde arkadaşlarımla film izleyen bir insanım” ifadelerini kullandı.

“AURAM DÖNEM DİZİLERİNE YATKIN”

Ünlü şarkıcı, “Müziğe zaman ayıramadığım için oyunculuk düşünmedim. Ancak çevremdeki insanlar  dönem dizilerine yatkın olduğumu söylüyorlar” şeklinde konuştu.

“HELİKOPTERDEN SAHNEYE İNECEĞİM”

Hayalinde konserinde helikopterden sahneye atlamak olduğunu söyleyen İsmail YK, “Sahmede yapmak istediğim çok farklı fikirlerim var. Bunları yavaş yavaş gerçekleştireceğim ama en büyüğü helikopterden sahneye inmek” dedi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here